Їй було лише 42: Українка стала донором органів та врятувала 7 людей в Італії

Ольга жила у Скафаті та працювала у барі. Вона померла, коли їй було лише 42 роки від аневризма головного мозку. Її дочка та найближчі друзі дали згоду на донорство органів, що врятувало життя семи безнадійним італійцям,передають Патріоти України.

Все сталося в п’ятницю ввечері 26 червня, Ольга погано себе почувала, проте свідомості не втрачала. Її швидко доставили в лікарню в Сарно, потім перевезли в лікарню із кращим медичним обладнанням Умберто Перший у Nocera Inferiore.

Після смерті жінки, 20-річна дочка дала дозвіл на експлантацію її органів.Та в цій історії стався неприємний факт: зникли у мобільний телефон, два перстені, ланцюжок та браслет померлої. Ймовірно, цінностей не стало, коли лікарі намагалися врятувати їй життя, готуючи до екстреної операції. Про це повідомила Іоланда Джакумбі, адвокат сім’ї Ольги.

З архіву ПУ. "Це щось неймовірне!": У Києві відкрили новий міст (фото, відео)

вівторок, 14 липень 2020, 23:05

Загальна вартість робіт склала близько 400 млн. грн. А прозора підлога зі скла має витримувати навантаження в 1000 кг на квадратний метр. У Києві 25 травня 2019 року близько 20:00 розпочалося урочисте відкриття Пішохідно-велосипедного моста. У заході, ...

"В могилу із собою не заберу": Митрополит ПЦУ розповів, звідки в нього елітна нерухомість та дорога іномарка

вівторок, 14 липень 2020, 23:02

​Митрополит Переяславський і Вишневський Православної церкви України Олександр Драбинко є власником двох квартир у Києві, двох будинків в столиці та передмісті, а також автомобіля Toyota Land Cruiser. Свій шлях митрополит ПЦУ Олександр Драбинко починав...