"Її х*рячить ногами пʼяне бидло, а мамині черешеньки лякливо відходять": Військову обурила поведінка хлопців під час побиття жінки у Запоріжжі

У одному з барів Запоріжжя 28-річний чоловік сильно побив жінку. При цьому ніхто з присутніх за неї не заступився. Інцидент стався 26 вересня, але жінка вирішила розповісти про нього у своєму Instagram тільки зараз, зазначають Патріоти України.

"Як тільки я зайшла, помітила компанію чоловіків які сиділи на барі і вони були відверто пʼяні і шукали конфлікту з іншими гостями бару. Так склалось що я працюю саме в цьому закладі і декілька разів на їх хамську поведінку реагувала якомога спокійніше і не давала конфлікту розвиватися. Але йшов час, в них закінчилась пляшка і їм вже був необхідний конфлікт або драма з кимсь. Ми вийшли покурити, я викликала поліцію за їх хуліганську поведінку, за що вислухала триповерховий мат в свою сторону від чоловіка… Що було далі? А далі він побив мене", - написала жінка.

У постраждалої перелом кісток носа, струс мозку та великі гематоми по всьому тілу. Ніс чоловік зламав ударом ноги в обличчя. Жінка розповіла, що написала заяву на нього, але той сказав, що йому нічого не буде через родича в цій структурі "і навіть пропонував кошти щоб я закрила рота".

У поліції заявили, що проводять досудове розслідування та відкрили кримінальне провадження. За фактом несвоєчасного реагування працівників поліції на повідомлення про злочин призначена службова перевірка.

На бійку відреагувала у Facebook військовослужбовиця Юлія Чепюк. її обурила поведінка відвідувачів бару, які були очевидцями. "Давайте, розкажіть мені, що немає кого мобілізувати в країні і тому ми служитимемо до скону. Жінку хєрячить ногами пʼяне бидло в центрі Запоріжжя, а мамині черешеньки лякливо відходять, бо їм страшно. Пʼяне бидло не боїться битися з жінкою, але чомусь боїться донести свою сраку в військомат. Мабуть непридатний.

Поліси прямо там не скручують пʼяне бидло і не тягнуть його ї*алом по асфальту до машини, не відкривають у визначений законодавством строк кримінальне провадження, вочевидь перевіряють, чи є там справді звʼязки у структурі… Як же ви всі заї*али! Це задля їхнього луччого життя я маю повністю забити на своє, зціпити зуби і далі тягнути? Це заради такого пʼяного бидла, цих імпотентних черешеньок, орди поліцейських, які не хочуть робити свою роботу? Чи заради їхніх родичів і дітей?", - написала вона.

Громадськість перемагала жадібність забудовника та всіх, хто за ним стояв. "Важлива перемога": Верховний Суд підтвердив заповідний статус для 80% Протасового Яру

п’ятниця, 26 червень 2026, 12:10

Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...

Моторошна трагедія на Волині: Двоє людей провалилися в люк, є загибла

п’ятниця, 26 червень 2026, 11:22

У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...