Її злякали спалахи фотокамер: Величезна риба-тунець "вбила себе" в акваріумі на очах у сотень відвідувачів (відео)

У мережі з'явилися жахливі кадри, коли риба-тунець вбиває себе у великому акваріумі після того, як десятки відвідувачів фотографували її із увімкненим спалахом. Про це пише Mirror, передають Патріоти України.

Інцидент, ймовірно, стався на території парку Ocean Expo Park на Окінаві в Японії. Яскравий спалах лякає рибу, після чого вона раптово б'ється об скло, вбиваючи себе. Потім поранений тунець опускається на дно акваріума, залишаючи кривавий слід.

Багато хто відзначав, що використання спалаху в акваріумах слід заборонити, оскільки це лякає морських істот. Зазначається, що риби не бачать скла і думають, що вода продовжує рухатися в цьому напрямку, оскільки спалахи нагадують світло, що відбивається від води. Спалах може також розвинути агресію у деяких тварин, які можуть відчувати загрозу.

16 обов’язкових речей, які потрібно зробити, якщо ваша автівка не їздила взимку

четвер, 30 березень 2023, 2:00

Багато водіїв вважають за краще їздити тільки в теплий час, а взимку тримати автомобіль на стоянці або в гаражі. Протягом цього періоду законсервована машина не обслуговується, її стан не контролюється. Тому ті, хто збирається сісти навесні за кермо, м...