Її злякали спалахи фотокамер: Величезна риба-тунець "вбила себе" в акваріумі на очах у сотень відвідувачів (відео)

У мережі з'явилися жахливі кадри, коли риба-тунець вбиває себе у великому акваріумі після того, як десятки відвідувачів фотографували її із увімкненим спалахом. Про це пише Mirror, передають Патріоти України.

Інцидент, ймовірно, стався на території парку Ocean Expo Park на Окінаві в Японії. Яскравий спалах лякає рибу, після чого вона раптово б'ється об скло, вбиваючи себе. Потім поранений тунець опускається на дно акваріума, залишаючи кривавий слід.

Багато хто відзначав, що використання спалаху в акваріумах слід заборонити, оскільки це лякає морських істот. Зазначається, що риби не бачать скла і думають, що вода продовжує рухатися в цьому напрямку, оскільки спалахи нагадують світло, що відбивається від води. Спалах може також розвинути агресію у деяких тварин, які можуть відчувати загрозу.

Скільки росіян насправді підтримують війну проти України: Авторитетний соціолог озвучив несподівані дані

середа, 4 жовтень 2023, 6:33

Підтримка війни серед російського суспільства повільно, але неухильно зменшується. Частка переконаних прихильників воєнних дій проти України в російському суспільстві – так звана «партія війни» – становить лише 10-15% населення. Про це заявив в інтерв'...

Небезпечний трюк довелось виконувати тричі: Каскадер встановив незвичайний світовий рекорд на вантажівці (відео)

середа, 4 жовтень 2023, 6:15

В Італії 43-річний каскадер Марко Давіде Джионі встановив незвичайний світовий рекорд Гіннеса. Водій проїхав на двох колесах вантажівки через вузьку щілину. Відео опублікували на YouTube-каналі Guinness World Records. Каскадеру знадобилося кілька спроб...