Її знали мільйони: Померла знаменита актриса - зірка радянського кіно (фото)

Катерина Дурова померла в Москві. Про смерть дочки культових акторів Льва Дурова та Ірини Кириченко стало відомо 13 грудня, передають Патріоти України.

За словами представників Театру на Малій Бронній, де Дурова служила до кінця своїх днів, актриса померла після важкої, тривалої хвороби.

Біографія Катерини Дуровой

Майбутня актриса народилася у 1959 році. На кіноекрані Дурова дебютувала студенткою в молодіжній мелодрамі "Шкільний вальс" у 1977 році. Зіграла головну роль у картині "Фантазії Фарятьєва", де вона працювала з такими відомими акторами, як Андрій Миронов і Марина Нейолова.

Також актриса знімалася в музичній стрічці "Дульсинея Тобоська". У цьому фільмі була задіяна ціла плеяда талановитих акторів, таких як Наталя Гундарєва, Армен Джигарханян і Борислав Брондуков.

Катерина Дурова у фільмі "Фантазії Фарятьєва"

У 1983 році Катерина Дурова з'явилася відразу в трьох картинах. Це були комедія "Одиниця з обманом", пригодницька стрічка з участю Дмитра Харатьяна "Зелений фургон" і комедія "Унікум". Крім того, Дурова знімалася у фільмах "Сон в руку, або Валіза", "Дорога в Парадіз", "Градус чорної місяця", "Ченч", "Шанувальник" і багатьох інших. Крім того, багатьом Катерина Дурова запам'яталася зйомок у популярному гумористичному журналі "Єралаш".

Як у фільмі жахів: В окупованій Макіївці з кранів ллється вода з хробаками (фото)

неділя, 20 вересень 2020, 0:32

В окупованій бойовиками Макіївці Донецької області у людей нова біда: тут з крана почали витікати "сюрпризи", повідомляють Патріоти України. Також в мережі опублікували фото з цим жахливим видовищем. "Макіївка. Східний. Набрали в ванну води. Вони жахну...

В Японії найстаріша мешканка планети встановила новий рекорд за тривалістю життя

неділя, 20 вересень 2020, 0:06

Станом на суботу, 19 вересня, Кане Танаці 117 років і 261 день. 117-річна японка Кане Танака, яка є найстарішою жителькою планети, встановила новий історичний рекорд за тривалістю життя в Японії. Зараз вона на один день перевищила рекорд довголіття інш...