"Їх було вісім, а я - один": Стрілок розповів у суді свою версію вбивства на Житомирщині

Під час судового засідання адвокат підозрюваного просила обрати йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, пославшись на стан здоров'я, свого підзахисного.

Обвинувачений у вбивстві 7 чоловіків в Житомирській області підприємець Анатолій Захаренко під час судового засідання, на якому йому обирають запобіжний захід, розповів, що знав убитих багато років. Про це стало відомо з онлайн трансляції із залу Королівського районного суду міста Житомира, передають Патріоти України.

За його словами, деяких зі своїх жертв він знав п'ять років, когось ще більше. Обвинувачений стверджує, що причиною вбивства стала сварка і погрози в його сторону. Тому він почав стріляти з рушниці.

"Їх було вісім, а я - один. Коли все скінчилося, я не ховався, хоча міг. Подзвонив в органи і чекав, коли за мною приїдуть. Я міг і не повідомляти про все, але я - чесна людина", - додав Захаренко.

Під час судового засідання адвокат підозрюваного просила обрати йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, пославшись на стан здоров'я, свого підзахисного. Зокрема, вона показала медичну довідку про хворобу серця і вогнепальне поранення правої руки стрілка. Прокурори просять для Захаренка СІЗО без права застави.

Джерело: Апостроф

Хіти тижня. "Ну, с*ка. Не надо ничего придумывать - берите и копируйте у тех, кто умнее вас. Но нет, приятнее продавать украинских заробитчан на экспорт", - Давиденко про "промах" влади

четвер, 4 червень 2020, 4:00

"Они пустые и тупые, как барабан. Карантин послабляют. 12-го послабили. 25-го послабили. 01-го ещё послабят. Уже и поезда запускают, и в садики пускают, и пляжи открывают. Но. Они продлили запрет на экспорт из страны ассортимента от вируса ещё на месяц...

Хіти тижня. "Мне твое УБД до ж*пы, я тебя туда не посылал": У Києві водій маршрутки грубо відмовив у проїзді ветерану АТО (фото)

четвер, 4 червень 2020, 3:00

У четвер, 28 травня, водій маршрутки №317а "ст. м. Харківська - Бориспіль" у грубій формі відмовив у проїзді учаснику АТО на Донбасі. Як повідомила в Facebook дружина атошніка Інна Ольхова, мотивом відмови було: "Мені твоє посвідчення учасника бойових ...