"Їх повинні були дискваліфікувати": У Росії влаштували істерику після перемоги України на "Євробаченні-2022"

У Турині завершився фінал конкурсу Євробачення-2022, де перемогу здобула Україна. Група Kalush Orchestra отримала 631 бал - це другий за історію конкурсу рекорд з найвищою кількістю голосів. Тріумф українців не залишився без уваги росіян, передають Патріоти України.

Так, в одному з найбільших російських Telegram-каналів вважають, що Kalush Orchestra повинні були дискваліфікувати за заклик врятувати Маріуполь, які бомблять росіяни. А ось організатори Євробачення - 2022 так не вважають, адже в іншому випадку Європейському мовнику доведеться анулювати результати голосувань і за ряд інших країн.

Відзначився і головний пропагандист Кремля. Представниця Польщі під час трансляції просто показала знак "мир", а російський пропагандист Соловйов: "ви подивіться, вона зіганула".
Звичайні росіяни в мережі також почали "піниться". Їх реакція безцінна.
У коментарі до українського ведучого Андрія Бєднякова також навідалися "дотепні" росіяни, але він знайшов, що їм відповісти.

А ось українці святкують перемогу Kalush Orchestra. У мережі публікують меми і вибирають місто, для проведення Євробачення-2023.


Олена Зеленська відзначає ювілей. Чим запам'яталась іменинниця на посаді Першої леді України

понеділок, 6 лютий 2023, 7:56

Сьогодні перша леді України Олена Зеленська відзначає день народження. Дружині президента виповнилося 45 років, нагадують Патріоти України. . Як і президент, Олена Зеленська родом із Кривого Рогу. Навчалася в одній гімназії з майбутнім чоловіком, але ...

Рятувати було нікому: У Росії дитина померла, бо всіх лікарів забрали на війну в Україні

понеділок, 6 лютий 2023, 7:08

У селищі Гірське Забайкальського краю однорічна дівчинка померла через відсутність лікарів та ненадання своєчасної медичної допомоги. Усіх кваліфікованих медиків у регіоні відправлено на війну в Україну, щоб рятувати поранених окупантів, тому життя рос...