"Ікрою там не пахне взагалі": З чого роблять штучну ікру і чи може вона бути небезпечною для здоров'я (відео)

Штучну ікру можуть виробляти на основі риб’ячого чи рослинного жиру з додаванням барвника. Про це в ефірі телеканалу Obozrevatel TV розповіла експертка з якості харчових продуктів Олена Сидоренко. "Штучна ікра - це візуальний замінник ікри. Ікрою там не пахне взагалі", – зауважила вона, передають Патріоти України.

За словами експертки, виробництво штучної ікри проходило певні етапи розвитку – від більш природного і корисного до більш простого.

"Штучну ікру починали робити з білка курячих яєць, потім з желатину, потім з альгінату, тобто з витяжки з морських водоростей, це була оболонка. Наповненням був, наприклад, риб’ячий жир і витяжка з чайного дерева. Це в ідеалі. Тепер ні, тепер все простіше", – розповіла вона.

Експерта повідомила, з чого виготовляють штучну ікру зараз. "Як правило, це продукт, який зроблений в капсулах. Вони можуть бути желатинові. Наповнення, як правило, йде з барвником або на основі риб’ячого жиру, або взагалі гідрогенізованого рослинного жиру", – сказала вона.

Джерело: Обозреватель

У скреп істерика: "Мерія" окупованої Євпаторії завдяки місцевим "партизанам" стала жовто-синьою (фото)

понеділок, 16 травень 2022, 11:25

"У ніч із 15 на 16 травня кримські партизани вказали російським загарбникам на те, що їм слід швидше залишати окупований ними півострів. Поки що міст через Керченську протоку не підірвали... Очікуємо, що наступного разу "коктейль Молотова" також досягн...

"Не можу жити без батьків": На Київщині 12-річний хлопчик розповів про жахи окупації у щоденнику

понеділок, 16 травень 2022, 10:28

12-річний Тимофій Зозуля під час окупації його села Шевченкове на Київщині втратив свою маму і вітчима - їх розстріляли російські загарбники просто в автомобілі, коли той потрапив у поле зору російської колони на дорозі. Хлопчик дізнався про це не відр...