Ілюзіоніст Девід Блейн злетів на повітряних кулях на 7 000 метрів - і вижив (відео)

Американський ілюзіоніст і майстер "вуличної магії" Девід Блейн пережив свою найнебезпечнішу пригоду: в аризонській пустелі 47-річний чоловік піднявся в повітря на 52 кулях, наповнених гелієм. Блейн планував досягти 5000 метрів, але в результаті злетів до 7000, передають Патріоти України.

Трюк Блейна "Вознесіння" транслювався в прямому ефірі на YouTube. Блейн планував його протягом 10 років, і щоб безпечно провести феєричне шоу, йому довелося зробити 500 стрибків з парашутом, отримати ліцензію пілота повітряних куль і навчитися визначати напрямок вітру.

Спочатку Блейн хотів перелетіти через річку Гудзон з рідного Нью-Джерсі, але відмовився від цієї затії через непередбачувані вітри. Тим краще: в небі над пустелею Великого Басейну шибайголові відкрився неймовірний вид. Він так захопився спогляданням, що не розкривав свій парашут поки не опинився на висоті 7000 метрів над землею.

"Я хотів вирушити туди, де літають літаки. Я хотів піднятися і стати крихітною точкою в небі", - описав він свою мрію. Втім, заради неї йому довелося зіштовхнутися з переохолодженням і гіпоксією - станом нестачі кисню в організмі.

Коли Блейн нарешті спустився на землю, його зустріла 9-річна дочка Десса, якій він присвятив небезпечний трюк. "Це все для тебе, я люблю тебе!" - сказав дівчинці щасливий батько.

Хіти тижня. Тепер у житті опальний артист бачив усе: Як виглядає камера актора Єфремова в тюрмі

вівторок, 24 листопад 2020, 0:35

Після прибуття в колонію відомому акторові буде дозволено відвідувати бібліотеку, виписувати газети і журнали, займатися спортом і ходити в місцеву православну церкву.​. Таким чином, інформація про елітну камері була спростована. Камера Єфремова розрах...

Резонанс тижня. "Це дуже велика втрата": Помер заслужений артист України, у мережі хвиля скорботи

вівторок, 24 листопад 2020, 0:10

У четвер, 19 листопада, у віці 70 років помер Заслужений артист України Анатолій Мацак, передають Патріоти України. Як повідомили в Закарпатському академічному музично-драматичному театрі, він був неймовірної душі людина, а також люблячим чоловіком, ба...