Ілон Маск розповів, коли розраховує відправити експедицію на Місяць

Маск хоче здійснити політ на Місяць протягом чотирьох років

Глава американської компанії SpaceX Ілон Маск повідомив про плани здійснити політ на Місяць протягом чотирьох років. При цьому винахідник зазначив, що хотів би здійснити політ вже через два роки, але це нереально. Про це пан Маск повідомив на прес-конференції присвяченій успішного запуску корабля Dragon Crew, зазначають Патріоти України.

"Думаю, у мене таке бажання, щоб ми зробили це через два роки, але це може бути і через чотири. Думаю, про двох роках і мови бути не може. І я був би здивований, якби ми зробили це через чотири роки", - сказав Маск.

Також глава SpaceX відповів главі "Роскосмосу" Дмитру Рогозіну, який ще в 2014 році запропонував США відправляти своїх астронавтів на МКС за допомогою батута.

Резонанс тижня. Від коронавірусу помер відомий український журналіст

субота, 5 грудень 2020, 1:00

Він був одним із засновників Народного Руху, одним з тих, хто боровся за незалежність України, хто був в перших рядах українського відродження в Дніпрі. У Дніпрі від COVID-19 помер журналіст, екскореспондент "Радіо Свобода" Геннадій Сахаров, який стояв...

Анти-антибіотик: Вчені знайшли новий диво-препарат

субота, 5 грудень 2020, 0:21

Поступово список дієвих антибіотиків скорочується, і на горизонті знову може нагадати про себе "темна епоха медицини". Відкриття антибіотиків стало одним з найважливіших досягнень людства за ХХ століття, проте десятки років надмірного застосування прив...