Їм через трубочку, щелепа зламана у двох місцях: Телеведуча, яку побили у поїзді, розповіла про самопочуття

Чоловік потерпілої розповів, що нападник хотів заплатити, щоб вона не викликала поліцію. Провідники також пропонували хабар жінці, оскільки її кривдник їхав у поїзді без квитка.

Телеведуча Анастасія Лугова, яка пережила напад і спробу зґвалтування в потязі Маріуполь – Київ, повідомила, що може їсти тільки через трубочку. На своїй сторінці в Instagram жінка розповіла, що за повторним КТ у неї діагностували перелом щелепи в двох місцях, передають Патріоти України.

"Але оскільки спочатку було зашунтовано дві щелепи, то щодо лікування все правильно", – написала вона. Українка додала, що її щелепа не відкривається і приймати їжу дуже важко.

Instagram / Анастасія Лугова

Instagram / Анастасія Лугова

Лугова додала, що в неї також проблеми із зором. "Потрібно перевіритися ще раз через місяць, бо можливе різке погіршення зору. Зараз ліве око бачить гірше, ніж "до", але я сподіваюся, що це скоро пройде", – розповіла ведуча.

Скриншот

Скриншот

Instagram / Анастасія Лугова

Instagram / Анастасія Лугова

Анастасія Лугова після нападу


У Росії трагічно загинула дочка зірки фільму "Місце зустрічі змінити не можна"

четвер, 24 вересень 2020, 17:26

У Москві (РФ) загинула дочка Заслуженого артиста Росії, актора, відомого за фільмами "Місце зустрічі змінити не можна", "Як гартувалася сталь" і "Ати-бати, йшли солдати..." Володимира Конкіна – Софія. Їй було 32 роки. Софія Конкіна вирушила в басейн пр...

На автомобілях якого віку їздять українці: названо цифру

четвер, 24 вересень 2020, 17:15

В Україні підрахували середній вік автопарку. Станом на 1 вересня цього року середній вік машин, які їздять вітчизняними дорогами, становить 14 років. Цікаво, що кількість років автомобіля в Україні варіюється безпосередньо від країни-виробника. Як пов...