Їм через трубочку, щелепа зламана у двох місцях: Телеведуча, яку побили у поїзді, розповіла про самопочуття

Чоловік потерпілої розповів, що нападник хотів заплатити, щоб вона не викликала поліцію. Провідники також пропонували хабар жінці, оскільки її кривдник їхав у поїзді без квитка.

Телеведуча Анастасія Лугова, яка пережила напад і спробу зґвалтування в потязі Маріуполь – Київ, повідомила, що може їсти тільки через трубочку. На своїй сторінці в Instagram жінка розповіла, що за повторним КТ у неї діагностували перелом щелепи в двох місцях, передають Патріоти України.

"Але оскільки спочатку було зашунтовано дві щелепи, то щодо лікування все правильно", – написала вона. Українка додала, що її щелепа не відкривається і приймати їжу дуже важко.

Instagram / Анастасія Лугова

Instagram / Анастасія Лугова

Лугова додала, що в неї також проблеми із зором. "Потрібно перевіритися ще раз через місяць, бо можливе різке погіршення зору. Зараз ліве око бачить гірше, ніж "до", але я сподіваюся, що це скоро пройде", – розповіла ведуча.

Скриншот

Скриншот

Instagram / Анастасія Лугова

Instagram / Анастасія Лугова

Анастасія Лугова після нападу


Хіти тижня. Вчені виявили новий коронавірус в Азії, який проливає світло на появу COVID-19

середа, 2 грудень 2020, 2:00

Вчені з Інституту Пастера в Камбоджі знайшли новий вірус, який тісно пов'язаний SARS-CoV-2, що виявили у Китаї. Про це повідомляє The Mirror, передають Патріоти України. Вірус був виявлений у двох підковоподібних кажанів. Дослідники вважають, що це оди...

Хіти тижня. Лайфхак для господинь: 14 застарілих речей, яких не повинно бути ні в одній пристойній спальні (фото)

середа, 2 грудень 2020, 1:00

У спальні кожна людина проводить в середньому близько третини свого життя або навіть більше, а тому ця кімната повинна бути оформлена так, щоб в ній було приємно перебувати, передають Патріоти України. Напевно у вас бувало таке: заходите в номер в гот...