Їм можна все? Лікарні переповнені, місць немає: У Харкові в розпал пандемії COVID-19 дасть концерт "Вечірній Квартал"

Актори "Студії Квартал 95" вирішили дати концерт "Вечірнього Кварталу" в Харкові в розпал пандемії COVID-19. Водночас у місті переповнені "ковідні" лікарні, а людей нема куди госпіталізувати, передають Патріоти України.

Про це написав у Facebook системний аналітик і блогер Євген Істребин. Концерт відбудеться в суботу, 23 жовтня. "Вечірній Квартал" їде з концертом. Зустрічайте. 23 жовтня, субота, 19:00. Квитки вже у продажу. Не пропусти подію року", – зіронізував він.

Згідно з сайтом "Квартал концерт", на захід вже продано більш ніж половину квитків, продаж триває. Квитки коштують від 350 грн до 1450 грн. Нагадаємо, в Харкові в опорних лікарнях для пацієнтів із коронавірусною хворобою додають госпітальні місця, щоб тримати місто в показниках і не перейти в "червону" карантинну зону.Однак за фактом хворих відмовляються госпіталізувати через нестачу кисню й місць.

В Ірландії 8-річна українка отримала до 70 ножових поранень, її матір знайшли непритомною

четвер, 29 вересень 2022, 9:38

У притулку для біженців з України у селі Клеркасл в Ірландії стався кривавий інцидент. Там виявили 8-річну українку з численними ножовими пораненнями. Її 40-річна мати лежала поруч без свідомості. Обох у критичному стані доправили до лікарні. Обставини...

Йодид калію проти радіації: Як діє, чи правда захищає і коли треба пити

четвер, 29 вересень 2022, 7:23

Поки українці жартують про оргію на Щекавиці в разі ядерного удару по Києву, світ закликає не ставитись легковажно до загрози застосування ядерної зброї проти нашої держави. Ймовірність такого розвитку подій оцінюють по-різному, проте всі сходяться на ...