Їм можна все: Прес-секретарка Разумкова похвалилась, як мчить з подругами трасою 155 км/год (фото)

Ольга Туній працює на головного законодавця України

Прес-секретар спікера Верховної Ради IX скликання Дмитра Разумкова Ольга Туній потрапила в скандал, виклавши в мережу відео своєї поїздки по трасі зі швидкістю 155 кілометрів на годину. Скрін опублікувала журналістка Оксана Богданова, зазначають Патріоти України.
«Судячи з відео, Ольга поруч з водієм, а не за кермом. Тобто вона просто хоче звернути увагу на обурливу поведінку своїх подруг і просить її врятувати! », - іронічно прокоментувала публікацію Богданова.
Вона нагадала, що максимальна дозволена швидкість в Україні становить 130 км / ч.
Де саме влаштували гонки дівчата, на даний момент невідомо.

«Судя по видео, Ольга рядом с водителем, а не за рулем. То есть она просто хочет обратить внимание на возмутительное поведение своих подруг и просит ее спасти!», — иронично прокомментировала публикацию Богданова.

Она напомнила, что максимальная разрешенная скорость в Украине составляет 130 км/ч.

Где именно устроили гонки девушки, на данный момент не известно.

Ранее «ФАКТЫ» писали, что 16 июня на трассе Киев-Харьков-Довжанский система автоматической фиксации нарушений ПДД, которая работает в Украине с 1 июня, зафиксировала два автомобиля Range Rover, которые «летели» со скоростью 204 и 206 км/час.

Хіти тижня. Скрепне бабло "не пахне"? Українська співачка-зрадниця приїхала в Київ "подихати рідним повітрям"

субота, 24 жовтень 2020, 18:00

Два роки тому співачка переїхала до країни-агресора. «За три дні до дня народження захотілося подихати рідним київським повітрям, побродити по вуличках, підвести підсумки і підготуватися до нового стрибка», - зазначила вона у підписі до знімків. За шіс...

"Приречені": Названо знаки Зодіаку, з якими дуже важко побудувати стосунки

субота, 24 жовтень 2020, 17:28

З деякими знаками Зодіаку будувати стосунки складніше, ніж з іншими, через властиві їм риси характеру. Астрологи назвали трійку знаків Зодіаку, над стосунками з якими вам доведеться істотно попітніти, передають Патріоти України. Діва не підпускає до се...