"Їм все по барабану. Поліція не реагує": У Затоці тітушки розгромили базу відпочинку (фото і відео)

База відпочинку "Карпати"Пізно ввечері, 3 квітня, в курортному селищі Затока Білгород-Дністровського району Одеської області група молодих людей у спортивній формі громила базу відпочинку "Карпати", повідомляють Патріоти України з посиланням на "Думську".

"На Сонячному районі в Затоці бомблять магазин бази відпочинку "Карпати", наїхало повно тітушек, КамАЗ прорвався на територію бази, бомблять і вантажать на вантажівку, нічого не бояться, їм все по барабану. Поліція не реагує", - розповів очевидець подій.

Відзначають, що в останні кілька років рекреаційні установи Затоки, та й саме селище, часто стають об'єктами кримінальних розборок. Часто на базах відпочинку стаються пожежі, як правило, відбувається це в міжсезоння, коли там немає людей.

КОНТРНАСТУП ЗСУ НА ЗАПОРІЖЖІ: росіяни передислоковуються до Мелітополя

субота, 26 листопад 2022, 19:39

КОНТРНАСТУП ЗСУ НА ЗАПОРІЖЖІ. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Енергетичний терор: РФ планує нові удари - чи допоможе ППО Patriot на польському кордоні

субота, 26 листопад 2022, 19:30

Зазначу, що обстріли будуть продовжуватися, до того ж з початком опалювального сезону їхня інтенсивність зростає. Росіяни не збираються припиняти ракетні обстріли українських об’єктів критичної інфраструктури. А декілька масованих атак можуть завдати в...