Імперські мародери вже прощаються й з "навсєгда присоєдінєнной Таврідой": Окупанти готуються вивозити експонати з музеїв Криму

Росіяни проводять заходи з підготовки, аби викрасти колекції та експонати кримських музеїв до РФ, вже завезли пакувальний матеріал до центральних установ. Про це інформувала організація "Кримській інститут стратегічних досліджень".

Експерти зазначають, що до частини кримських музеїв завезли пакувальний матеріал для "евакуації" колекцій. ГО повідомила, що такі заходи можуть початися у разі відступу військ РФ до Перекопа й наступу українських захисників на лівий берег Дніпра.

За даними джерел видання "Бабель", фанерні ящики, рулони поролону та плівки завезли в музеї тимчасово окупованого півострова. "Вони підпорядковані окупаційному міністерству культури Криму. Мова йде про музеї в Бахчисараї, Судаку, Сімферополі та Євпаторії", - пише Бабель.

Зазнанається, що йдеться про такі музеї:

  • Бахчисарайський історико-культурний та археологічний музей-заповідник.
  • "Судацька фортеця", яка є відділом Національного заповідника "Софія Київська" в Києві.
  • Кримський республіканський краєзнавчий музей "Центральний музей Тавриди", куди привезли вкрадені твори мистецтва з Херсонського художнього музею імені Олексія Шовкуненка.
  • Кримський етнографічний музей та Будинок-музей Іллі Сельвінського, які є філіями Кримського республіканського краєзнавчого музею "Центральний музей Тавриди".
  • Кримськотатарський музей мистецтв (після окупації півострова називається "Кримськотатарський музей культурно-історичної спадщини").
  • Кримський етнографічний музей в Сімферополі.
  • Сімферопольський художній музей.
  • Євпаторійський краєзнавчий музей, відділами якого є Музей історії та етнографії кримських караїмів імені С. І. Кушуль та Євпаторійський музей історії Кримської війни.

Ні, не для наруги: В Одесі хлопець знімав прапори України

понеділок, 30 січень 2023, 23:27

В Одесі затримали 22-річного хлопця, які зняв з фасадів будинків 13 прапорів України. Він пояснив, що планував продати стяги на ринку. Про це повідомили в Нацполіції Одеської області, передають Патріоти України. Хлопця затримав комендантський патруль. ...

Краса потребує "жертв"? Дочка Елвіса Преслі передчасно померла через... дієту

понеділок, 30 січень 2023, 21:42

Дочка Елвіса Преслі Ліза Марі перед смертю сиділа на небезпечній дієті. Це і могло її вбити. 54-річна Ліза Марі сильно підірвала своє здоров'я, намагаючись схуднути до церемонії нагородження "Золотий глобус", повідомляють Патріоти України. "За 2 місяці...