У Російській Федерації від отруєння померло багато людей. Як з'ясувалося, всі вони пили напій "Містер сидр", який купили в магазинах "Територія пива". Сидр постачали від бізнесмена з Красноглинського району Самарської області. Лише в одному Димитровграді Ульяновської області померли дев'ять осіб, всього на території регіону було зареєстровано отруєння 22 людей. Про це повідомляє ТАСС в Telegram, передають Патріоти України.
Пізніше губернатор Ульяновської області Олексій Русскіх повідомив, що в регіоні кількість померлих від отруєння сидром збільшилася до 16 осіб. Варто зазначити, що в РФ перші люди, які отруїлися, звернулися за допомогою 3-5 червня. Постраждалих госпіталізували з діагнозами "отруєння невстановленою речовиною".
Двоє постражавших в Удмуртії - жінка і юнак, знаходяться в критичному стані. Крім того, дві жінки померли в Новокуйбишевську Самарської області. Розпочато справу за ч. 3 ст. 238 Кримінального кодексу Росії (надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки, спричинили з необережності смерть двох чи більше осіб). Бізнесмена, який постачав сидр, затримали. На підприємстві, яке робило напій, проводилися слідчі дії.
В Ульяновській області вилучили 6 тисяч літрів сидру. Напій відправлять на експертизу. У Росспоживнагляді закликали не пити напій цієї марки до закінчення розслідування. У Димитровграді напій перестали продавати.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Раніше астрофізик з Оксфорда Брайан К. Лакі припустив, що сліди інопланетних технологій могли зберегтися у місячному пилу разом із міжзоряною речовиною. Цей підхід доповнює нове пояснення проблеми пошуку позаземного життя: дослідники з Інституту SETI в...