Імпортозаміщення в дії: Росіян вчать робити підгузники з моху, капустяного листя і пакетів

Дитячий бренд My Kiddo запропонував споживачам своєї продукції навчитися самостійно виготовляти підгузок з підручних матеріалів. Про проведення відповідного майстер-класу повідомляє "Газета.Ru", передають Патріоти України.

"My Kiddo готується до імпортозаміщення. На майстер-класі будуть використовуватися нетрадиційні матеріали: марля, мох, капустяний лист і поліетиленові пакети", – повідомили представники бренду.

Про майстер-клас було також оголошено в соцмережах. Відзначається, що в бренді вирішили "пофантазувати, з яких підручних (або не дуже) засобів можна зробити підгузник". Відвідувачам запропонували також висунути свої версії. За підсумками майстер-класу, який призначений на 31 березня, обіцяють випустити навчальний відеоролик.

"Це продукт масового насильства імперії": Український філолог зі США дав визначення тому, хто такі "російськомовні громадяни"

четвер, 30 листопад 2023, 22:16

Юрій Шевчук, кандидат філологічних наук, директор Українського кіноклубу Колумбійського університету у коментарі ЗМІ заявив, що «російськомовний громадянин» – це результат русифікації й колоніалізму нашої країни, передають Патріоти України. «Це громадя...

Виявили необліковані мікросхеми на десятки мільйонів: ДБР взялося за військову частину на Житомирщині

четвер, 30 листопад 2023, 20:43

Працівники ДБР розпочали досудове розслідування за фактом виявлення надлишкового військового майна в одній з військових частин Житомирщини. Під час внутрішнього аудиту співробітники Міністерства оборони виявили там блоки та плати засобів зв'язку із вмі...