Інакше погрожували психушкою: У Росії інваліди заявили про примусову стерилізацію в пансіонаті

Одна зі стерилізованих жінок померла.

Пацієнтки Уктуського пансіонату для людей похилого віку та інвалідів (Єкатеринбург, РФ) заявили, що їх примусово відправляли на операції зі стерилізації. Слова росіянок наводить видання Baza у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

Так, жінка, яка представилася Людмилою Гусєвою, розповіла, що в разі відмови їм нібито погрожували відправкою в психоневрологічний інтернат. "Дівчаткам зробили стерилізацію. Ось я б хотіла отримати сім'ю і народити дитину, але зараз я не зможу народити. Тому що до мене підійшла лікар о п'ятій годині вечора, і сказала: "Люся, буде операція". Вони кажуть, якщо не зробите операцію, то поїдете в ПНІ. Ось так от нас всіх попсували", - сказала вона.

Baza пише, що про це заявили відразу кілька жінок з інвалідністю, які потрапили в пансіонат з дитячих будинків через черги на отримання житла. Видання стверджує, що одна зі стерилізованих жінок померла.


Просто підійшов та вдарив ножем: На кладовищі під Одесою чоловік вбив знайомого на очах у поминальників (фото)

четвер, 13 травень 2021, 0:23

На одному із сільських цвинтарів Одеської області під час поминання померлих родичів 9 травня зловмисник поранив ножем у шию відвідувача на очах у свідків. 49-річний чоловік помер у лікарні. Протягом трьох діб правоохоронці встановили точне місцеперебу...

З архіву ПУ. Стріляли в голову: У частині Генштабу ЗСУ знайшли труп військового

середа, 12 травень 2021, 23:30

У понеділок, 11 травня 2020 року, на території посту виїзної варти військової частини А0139, яка безпосередньо підпорядковується Генеральному штабу ЗСУ, було знайдено тіло військовослужбовця з вогнепальним пораненням у голову. Про це повідомляється на ...