Інакше погрожували психушкою: У Росії інваліди заявили про примусову стерилізацію в пансіонаті

Одна зі стерилізованих жінок померла.

Пацієнтки Уктуського пансіонату для людей похилого віку та інвалідів (Єкатеринбург, РФ) заявили, що їх примусово відправляли на операції зі стерилізації. Слова росіянок наводить видання Baza у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

Так, жінка, яка представилася Людмилою Гусєвою, розповіла, що в разі відмови їм нібито погрожували відправкою в психоневрологічний інтернат. "Дівчаткам зробили стерилізацію. Ось я б хотіла отримати сім'ю і народити дитину, але зараз я не зможу народити. Тому що до мене підійшла лікар о п'ятій годині вечора, і сказала: "Люся, буде операція". Вони кажуть, якщо не зробите операцію, то поїдете в ПНІ. Ось так от нас всіх попсували", - сказала вона.

Baza пише, що про це заявили відразу кілька жінок з інвалідністю, які потрапили в пансіонат з дитячих будинків через черги на отримання житла. Видання стверджує, що одна зі стерилізованих жінок померла.


Їй було усього 37: У Черкасах померла голова фракції "За майбутнє"

вівторок, 19 січень 2021, 11:44

Олена Шевченко була депутатом Черкаської міської ради з 2015 року. За їхніми даними, жінка померла в результаті ускладнень після операції. У Шевченко залишилася 10-річна дочка Софія. Шевченко була депутатом Черкаської міської ради від "Самопомочі" з 20...

"Якщо ви думаєте, що всі кримські діти у вихідні каталися на санках": Окупанти Криму почали готувати дітей у "бойовики загону Путіна", - офіцер ЗСУ (фото)

вівторок, 19 січень 2021, 11:27

У тимчасово окупованому Криму росіяни продовжують поширювати пропаганду на дітей і виховувати їх у дусі мілітаризму. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив блогер, офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан. Він показав нові фото неповнолітніх у ...