Інакше погрожували психушкою: У Росії інваліди заявили про примусову стерилізацію в пансіонаті

Одна зі стерилізованих жінок померла.

Пацієнтки Уктуського пансіонату для людей похилого віку та інвалідів (Єкатеринбург, РФ) заявили, що їх примусово відправляли на операції зі стерилізації. Слова росіянок наводить видання Baza у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

Так, жінка, яка представилася Людмилою Гусєвою, розповіла, що в разі відмови їм нібито погрожували відправкою в психоневрологічний інтернат. "Дівчаткам зробили стерилізацію. Ось я б хотіла отримати сім'ю і народити дитину, але зараз я не зможу народити. Тому що до мене підійшла лікар о п'ятій годині вечора, і сказала: "Люся, буде операція". Вони кажуть, якщо не зробите операцію, то поїдете в ПНІ. Ось так от нас всіх попсували", - сказала вона.

Baza пише, що про це заявили відразу кілька жінок з інвалідністю, які потрапили в пансіонат з дитячих будинків через черги на отримання житла. Видання стверджує, що одна зі стерилізованих жінок померла.


Будете каятися, але запізно: Три знаки Зодіаку, яким не можна довіряти

середа, 21 жовтень 2020, 19:28

Астрологи назвали трійку найбільш ненадійних знаків Зодіаку. Їх представникам краще не довіряти. Про це пише "Клубер", передають Патріоти України. Причиною, з якої Близнюки вважаються лідерами серед найбільш ненадійних людей, є їхнє невміння приймати р...

"Вбиває" не тільки коронавірус: Моторошні цифри смертей в Україні та їхніх причин

середа, 21 жовтень 2020, 19:15

З початку пандемії в країні зареєстрували 5 927 смертей в результаті COVID-19. В Україні померли за перші вісім місяців від різних захворювань 378 315 людей. Про це повідомляє Державна служба статистики, яка публікує дані про кількість померлих з окрем...