Індексація пенсій в Україні: У Мінсоцполітики пояснили, чому суму доплат обмежили 1500 гривнями

В Україні, де з 1 березня провели індексацію пенсійних виплат понад 10 млн пенсіонерів, вперше було встановлено обмеження підвищення - 1500 гривень, передають Патріоти України.

Це було зроблено, щоб уникнути наростання розриву між різними категоріями пенсіонерів, заявила в коментарі UBR.ua заступниця міністра соціальної політики Дарія Марчак.

«Чим більша пенсія, тим сильніша вона росте. Тобто розрив збільшується», — зазначила вона. Заступниця міністра не вважає, що таким чином отримувачам мінімальних пенсій надали надбавку за рахунок тих пенсіонерів, які могли б отримати понад 1500 грн після індексації виплат: «Я б не сказала, що за їхній рахунок. Більше системно говорити, що це буде коректна формула підрахунку пенсій. Підготовка до зміни формули та механіки проведення індексації «.

У міністерстві називають такий підхід «механізмом збалансування пенсій», який зможе забезпечити підвищення виплат всім і рівомірно.

Працює менше енергоблоків: Українців просять економити "світло"

середа, 31 травень 2023, 14:01

В Україні вдень 31 травня вистачає електроенергії на покриття потреб споживачів, тому відключень не планується, якщо не виникне дефіциту у вечірній час. Річ у тому, що через масові ремонти відключаються енергоблоки, а споживання вечорами сильно зростає...

"Я завжди відчувала себе не такою, як усі": Всесвітньо відома співачка зізналася, що страждає аутизмом

середа, 31 травень 2023, 13:43

Відома австралійська співачка Sia поділилася з шанувальниками несподіваною новиною. Виявляється, вона страждає аутизмом. Про свій діагноз знаменитість дізналася не так давно, передають Патріоти України. Незважаючи на те, що зазвичай про цей діагноз ста...