Індексація пенсій в Україні: У Мінсоцполітики пояснили, чому суму доплат обмежили 1500 гривнями

В Україні, де з 1 березня провели індексацію пенсійних виплат понад 10 млн пенсіонерів, вперше було встановлено обмеження підвищення - 1500 гривень, передають Патріоти України.

Це було зроблено, щоб уникнути наростання розриву між різними категоріями пенсіонерів, заявила в коментарі UBR.ua заступниця міністра соціальної політики Дарія Марчак.

«Чим більша пенсія, тим сильніша вона росте. Тобто розрив збільшується», — зазначила вона. Заступниця міністра не вважає, що таким чином отримувачам мінімальних пенсій надали надбавку за рахунок тих пенсіонерів, які могли б отримати понад 1500 грн після індексації виплат: «Я б не сказала, що за їхній рахунок. Більше системно говорити, що це буде коректна формула підрахунку пенсій. Підготовка до зміни формули та механіки проведення індексації «.

У міністерстві називають такий підхід «механізмом збалансування пенсій», який зможе забезпечити підвищення виплат всім і рівомірно.

Безробітні українці отримають по $500: Стало відомо, кому дадуть гроші

субота, 18 травень 2024, 17:27

Безробітні мешканці Дніпропетровщини, Миколаївщини, Херсонщини та Запорізької області мають змогу пройти професійні курси за грантові кошти. На підвищення кваліфікації чи здобуття нових професійних навичок вони можуть отримати $500, тобто майже 20 тис....

Чи потрібно чоловікам оновлювати дані в ТЦК, якщо зробили це до 18 травня: У Міноборони дали відповідь

субота, 18 травень 2024, 17:23

З 18 травня всім військовозобов'язаним необхідно оновити свої дані у військкоматах. Це треба зробити попри те, що раніше інформація вже була оновлена. . Так, у Міністерстві оборони наголошують, що з 18 травня усі без виключення військовозобов’язані пов...