Інфекцію підхопила вже в пологовому: Рідні померлої в Івано-Франківську від Covid-19 породіллі зробили заяву

На коронавірус зараз перевірять усіх лікарів, які контактували з померлою. А обласний пологовий взагалі можуть закрити на карантин.

Рідні померлої від коронавірусу в Івано-Франківську 37-річної породіллі переконані, що вона підхопила хворобу вже в пологовому. Кажуть, у Польщі вона була задовго до пандемії, а в медзакладі її ніхто не провідував, повідомляють Патріоти України.

"Із Польщі повернулася задовго до пандемії - ще в листопаді, тож звідти хворобу привезти не могла. Коли лежала в пологовому, ніхто її не провідував, тож не приніс вірусу. 100%, що вона заразилася там, у лікарні. Більше варіантів я не розглядаю. Лікар нам неофіційно сказав, що там вірус ходить вже 2 місяці", - каже сестра Оксана Стасевич.

Медики наголошують, що жінка не розповіла про відвідини Польщі, коли потрапила до лікарні. Начебто зізналася, аж коли в неї з'явилися температура і кашель. Вочевидь, як ускладнення блискавично розвинулася пневмонія. Вона народила здорову дівчинку, але наступного дня після пологів померла. Швидкий тест їй робили кілька днів тому, і спершу він показав негативний результат.

На коронавірус зараз перевірять усіх лікарів, які контактували з померлою. А обласний пологовий взагалі можуть закрити на карантин, заявив головний державний санітарний лікар області. У дівчинки, яку народила жінка, також взяли аналізи на коронавірус. Результати мають бути сьогодні.

Джерело: ТСН.ua

Хіти тижня. Українським водіям готують "сюрприз" з техоглядом: Що треба знати

субота, 6 червень 2020, 1:00

На розгляд Верховної Ради винесуть новий законопроект про повернення раніше скасованого в Україні обов'язкового техогляду для всіх легкових автомобілів. Про це заявив міністр Владислав Криклій, передають Патріоти України. За підсумками зустрічі з посло...

Хіти тижня. "Скважины есть, а воды в них нет. Водохранилищу в Алуштинском регионе пришел зверек… пушной… очень пушной", - Кримський бандерівець (фото)

субота, 6 червень 2020, 0:35

"По стопам Гитлера: российские оккупанты провели четыре обыска у "Свидетелей Иеговы" в Керчи, в результате чего задержали, по меньшей мере, одного верующего, в отношении которого возбуждено уголовное дело по "экстремистской" статье", - пише у своєму бл...