Інші малюки виглядали не краще: Батьки-вегани заморили свою дитину голодом до смерті

У 18 місяців хлопчик важив трохи більше 7,5 кілограмів - стільки в середньому повинна важити семимісячна дитина.

Подружжя з міста Кейп-Корал (американський штат Флорида), 30-річний Райан і 35-річна Шейла О'Лірі, постали перед судом за звинуваченням у ненавмисному вбивстві свого півторарічного сина, передають Патріоти України.

Райан і Шейла - переконані вегани. Веганство - найбільш сувора форма вегетаріанства, що виключає споживання продуктів тваринного походження. Подружжя посадило на дотримувану ними найсуворішу дієту і своїх дітей. Малюки не отримували з їжі практично нічого, крім сирих овочів і фруктів.
Наймолодший не зміг вижити на такому раціоні - не дивлячись на те, що мати говорить, що продовжувала годувати його грудьми. Шейла подзвонила в службу порятунку, коли знайшла сина бездиханним. Прибулі за викликом медики констатували смерть дитини. Як показав розтин, хлопчик страждав найсильнішим виснаженням внаслідок недоїдання, яке спричинило за собою серйозні ускладнення. У 18 місяців він важив трохи більше 7,5 кілограмів - стільки в середньому повинна важити семимісячна дитина.
Як пише видання Metro, Шейла розповіла, що в день смерті хлопчика вона помітила, що у нього поверхневе дихання і занепокоїлася, вирішивши, що треба з кимось порадитися з цього приводу. Але потім вони з чоловіком заснули. А коли прокинулися, дитина вже не подавала ознак життя.
Інші діти О'Лірі, трьох і п'яти років, також серйозно недоїдали, виглядали виснаженими і вкрай блідими. Їх зріст і вага були набагато нижче норми. У будинку була ще одна дівчинка - дочка Шейли від першого шлюбу. Дитина по черзі жила то у подружжя О'Лірі, то у свого батька в штаті Віргінія. І, мабуть, завдяки цьому, виглядала значно здоровішою за своїх братів.

Хіти тижня. Нова авантюра Зе-команди: Як "слуги народу" готують українцям електронне рабство

понеділок, 3 серпень 2020, 20:30

Всіх фізичних і юридичних осіб хочуть ощасливити обов'язковими е-адресами, які можуть стати каналами для шахрайського і політичного спаму. "Зе-власть собралась предпринять грандиозную авантюру. И это у нее вполне может получиться в ближайшие месяцы. О ...

Принижені царські холопи жадають ще більшого приниження чужинців: Росіяни – це стадо, Путін грає на їхніх імперських амбіціях, – Сенцов

понеділок, 3 серпень 2020, 20:25

Населення Росії в глибокій комплексній кризі. І до морального відродження далеко. На думку Сенцова, президент Росії Володимир Путін – це проекція російських сподівань. "Чому у нього є підтримка? Тому що він робить те, чого хочуть росіяни. Путін – це ча...