Причиною катастрофи літака Boeing 737−800 авіакомпанії Jeju Air, імовірно, стала несправність шасі, спричинена зіткненням із птахами, проте деякі експерти сумніваються в цій версії. На думку низки фахівців, зіткнення з птахом навряд чи могло стати причиною несправності шасі літака до катастрофи, пише The Sunday Times у неділю, 29 грудня, передають Патріоти України.
Так, фахівець із розслідування авіаційних подій і колишнй керівник служби безпеки Australian Airlines Джеффрі Делл повідомив, що «ніколи не бачив, щоб зіткнення з птахом завадило випуску шасі». Ще один експерт, редактор Airline News Джеффрі Томас, стверджує, що зіткнення з птахами не є чимось незвичайним, але, як правило, це не призводить до втрати літака. Він також поставив питання, чому в кінці злітно-посадкової смуги є стіна.
29 грудня о 09:07 за місцевим часом зазнав аварії пасажирський літак Boeing 737−800 авіакомпанії Jeju Air, що летів із Бангкока в Муан.
Під час посадки в аеропорту літак не випустив шасі, викотився за межі злітно-посадкової смуги, врізався в огорожу і загорівся. На борту літака були 175 пасажирів і шість членів екіпажу. Більшість пасажирів — громадяни Південної Кореї. Рятувальні служби підтвердили загибель 179 осіб. Вижити вдалося тільки двом людям. Їх госпіталізовано.
«Після того як літак зіткнувся зі стіною, пасажирів викинуло з літака. Шанси на виживання вкрай малі», — цитувало Yonhap News представника пожежного агентства. Попередньо, причиною аварії літака стала несправність шасі через зіткнення з птахами. Літак, що розбився, був випущений 2009 року і не мав ознак несправності. Це авіакатастрофа з найбільшою кількістю жертв на території Південної Кореї. До 29 грудня такою катастрофою була аварія літака Asiana Airlines у Мокпхо в 1993 році. Тоді загинули 66 осіб.
В Україні 5 лютого денна температура коливатиметься від -2 до +2 градусів, уночі можливий невеликий мороз. Також українцям варто готуватися до помірного північного вітру. А маломасштабний циклон принесе сніг на Сумщину, Полтавщину, Харківщину, а також ...
Одна із застряглих астронавтів NASA розповіла, що після восьми місяців перебування в космосі вона втратила здатність виконувати декілька базових завдань. Про це пише Daily Mail, передають Патріоти України. Суніта Вільямс зізналася, що забула, як це – х...