Інстаблогери готові на все: У Криму молода "яжемать" влаштувала фотосесію з дитиною на краю скелі (відео)

Відео розійшлося по соціальним мережам, викликавши обурення.

В тимчасово окупованому Росією Криму дівчина влаштувала фотосесію з дитиною на вершині гори. Мати з сином позували на краю скелі, інформують Патріоти України.

Відео з інцидентом з'явилося в мережі, пишуть місцеві ЗМІ. На записі видно, що мати з маленьким сином позують над урвищем. Вони обидва сидять на краю скелі, звісивши ноги вниз.
Хто саме ця інстаблогерша не повідомляється. Однак відео розійшлося по соціальним мережам, викликавши обурення. Користувачі писали, що інстаблогерка вчинила нерозумно, ризикуючи своїм життям і дитини, заради гарних кадрів.
Відзначимо, що раніше журнал "Vogue Україна" потрапив в скандал з новою фотосесією, в якій брала участь росіянка, світська левиця Сніжана Георгієва. Виявилося, що модель володіє винним заводом і ресторанами в окупованому Росією Криму.

Хіти тижня. В Індії дівчинку з хоботом замість носа визнали втіленням на землі бога благополуччя і мудрості Ганеші (фото, відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 3:00

Шестирічна дівчинка Лакшмі народилася з деформацією. Замість носа у неї на обличчі знаходиться довгастий хобот. Фото. Дівчинку з Індії, яка народилася з хоботом замість носа, визнали втіленням божества на землі. Про це повідомляє британське видання Dai...

Хіти тижня. Дніпрян шокує новий "цар-балкон", який нагадує труну й може поховати не лише дивакуватих хазяїв (фотофакти)

вівторок, 28 вересень 2021, 1:00

У Дніпрі на правому березі з'явився "цар-балкон", який візуально нагадує труну. Важливо, що він може бути небезпечним для місцевих жителів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Суспільне. Так, балкон знаходиться в Шевченківському районі міста ...