Інтимна сцена, яку ви не помітили: У фільмі про Гаррі Поттера знайшли великий секрет

Рас Везерелл, який працював над 11-хвилинними титрами до 3-ї частини "Поттеріани", зізнався, що побачені шанувальниками сліди дійсно імітують досить інтимну сцену між персонажами.

Гаррі Поттер і Чжоу Чанг. Фото: скріншот з відео.

Вважається, що серія фентезійних фільмів про чарівника Гаррі Поттера розрахована на дітей, але чим далі - тим більше інтимних сцен в цих стрічках про світ магії, зазначають Патріоти України.

Так, творці картини «Гаррі Поттер і в'язень Азкабану» нарешті визнали, що серед усіх її сцен можна помітити одну, що зацікавить глядача не менше, ніж основний сюжет. Відомо, що титри в «Гаррі Поттер і в'язень Азкабану» стилізовані під Карту мародерів, яка показує місце розташування і переміщення будь-якої людини в Гогвортсі і навколо міста за допомогою слідів.
Тому, уважні кіномани помітили, що одна пара слідів в цих титрах розташована в дуже незвичайному положенні: ніби на карті зображено двоє людей, які лежать один на одному або стоять обличчям один до одного, але дуже близько.
Рас Везерелл, який працював над цими 11-хвилинними титрами до 3 частини «Поттеріани», зізнався, що побачені шанувальниками сліди дійсно імітують досить інтимну сцену між персонажами. Чоловік запевнив, що хотів зобразити поцілунок або обійми двох героїв, але аж ніяк не секс. Імена цих закоханих голубків Рас називати не став, але фани вважають, що ними можуть бути Гаррі Поттер і Чжоу Чанг, між якими зав'язалися стосунки саме в цій частині кінофраншизи.

Окупована Ялта після потопу: Селеві потоки та лавина каміння накрили цілі вулиці (фото, відео)

п’ятниця, 25 червень 2021, 11:59

Повінь у Ялті й регіоні довкола цього південнобережного міста в тимчасово окупованому Криму 18 червня накрила вулиці ще й селевим потоком. Серед одних із найбільшими постраждалих виявився мікрорайон Василівка (у минулому знамените кримськотатарське сел...

Загадкова смерть митрополита в окупованому Луганську: Місцеві впевнені, що Митрофана вбили

п’ятниця, 25 червень 2021, 11:44

"Прям по классике: "Батюшка скончался апоплексическим ударом". Чего им было сразу не признаться, что архиерею голову проломили? Ибо сказано: нет ничего тайного, что не стало бы явным. Непонятно только пока, они там кафедру не поделили, или афедрон", - ...