Інтимна сцена, яку ви не помітили: У фільмі про Гаррі Поттера знайшли великий секрет

Рас Везерелл, який працював над 11-хвилинними титрами до 3-ї частини "Поттеріани", зізнався, що побачені шанувальниками сліди дійсно імітують досить інтимну сцену між персонажами.

Гаррі Поттер і Чжоу Чанг. Фото: скріншот з відео.

Вважається, що серія фентезійних фільмів про чарівника Гаррі Поттера розрахована на дітей, але чим далі - тим більше інтимних сцен в цих стрічках про світ магії, зазначають Патріоти України.

Так, творці картини «Гаррі Поттер і в'язень Азкабану» нарешті визнали, що серед усіх її сцен можна помітити одну, що зацікавить глядача не менше, ніж основний сюжет. Відомо, що титри в «Гаррі Поттер і в'язень Азкабану» стилізовані під Карту мародерів, яка показує місце розташування і переміщення будь-якої людини в Гогвортсі і навколо міста за допомогою слідів.
Тому, уважні кіномани помітили, що одна пара слідів в цих титрах розташована в дуже незвичайному положенні: ніби на карті зображено двоє людей, які лежать один на одному або стоять обличчям один до одного, але дуже близько.
Рас Везерелл, який працював над цими 11-хвилинними титрами до 3 частини «Поттеріани», зізнався, що побачені шанувальниками сліди дійсно імітують досить інтимну сцену між персонажами. Чоловік запевнив, що хотів зобразити поцілунок або обійми двох героїв, але аж ніяк не секс. Імена цих закоханих голубків Рас називати не став, але фани вважають, що ними можуть бути Гаррі Поттер і Чжоу Чанг, між якими зав'язалися стосунки саме в цій частині кінофраншизи.

Два пересохли, ще кілька на підході: Окупанти обновили дані щодо наповненості кримських водосховищ

неділя, 7 березень 2021, 11:56

Підконтрольне Росії Міністерство ЖКГ Криму 5 березня опублікувало оновлені дані про наповнення місцевих водосховищ. Так, за даними відомства, спустошеними до стану «мертвий об'єм» залишаються Сімферопольське і Загірське водосховища. Близькі до цієї поз...

​У Києві встановили рекорд України з приготування борщу: Міністр культури ледве не об'ївся

неділя, 7 березень 2021, 11:05

Цікаво, що свято українського самоствердження збіглося у часі з річницею смерті ката нашого народу, Йосипа Сталіна. Під час фестивалю борщу, який 5 березня відбувся в столиці, висококваліфіковані представники 25 регіонів одночасно приготували це націон...