"Його голова лежала на сидінні": Жінка підняла кришку унітазу і побачила... величезного пітона (відео)

Британка Лора Трантер виявила в своєму домі величезного пітона, який розташувалася в туалеті. Жінка не відразу повірила своїм очам. Про це пише New York Post, передають Патріоти України.

Інцидент стався вранці. Жінка зайшла до ванної кімнати і підняла кришку унітазу, звідки на неї дивився півтораметровий непроханий гість. "Його голова лежала на сидінні", - каже британка.

Жінка вибігла з туалету і зачинила двері. Переконавшись в тому, що їй не здалося, британка викликала місцеву службу порятунку рептилій. Рятувальники приїхали і витягли змію з унітазу, хоча зробити це було непросто. Через свій розмір пітон застряг в отворі, і щоб його дістати співробітникам служби довелося вилити мильний розчин. Як величезній змії вдалося проникнути до каналізації, невідомо.

Смачного, шановна пані: У Мелітополі покупниця знайшла в хлібі мишачі екскременти (фото)

неділя, 5 грудень 2021, 21:59

Так, мешканка Мелітополя була неприємно здивована знахідкою в хлібі. У виробі вона виявила дивну чорну "начинку", яка виявилася мишачими екскрементами. Обурена покупниця жартує, що продукти життєдіяльності гризунів їй дісталися "в подарунок" до хліба. ...

Проблем із кредитами не було: "Приват" без попередження заблокував усі рахунки українця, пославшись на нові закони

неділя, 5 грудень 2021, 21:44

Клієнт "ПриватБанку" поскаржився на те, що його рахунки раптово і без попередження заблокували. Чоловік був клієнтом банку понад 10 років, він використовував сервіси і як фізособа, і як ФОП, проблем з кредитами у нього не було. У "Приваті" на скаргу ві...