Його люба "Бася": Як зараз виглядає і чим займається дочка Кузьми Скрябіна (фото)

Цікавим фактом є те, що Кузьма назвав дівчинку на честь кумира молодості - актриси Барбари Брильської.

Барбара-Марія Кузьменко. Фото: соцмережі.

У шлюбі Кузьми Скрябіна і Світлани Бабійчук народилася єдина дочка, якій дали незвичне ім'я - Марія-Барбара. Андрій Кузьменко ласкаво називав дівчинку Бася і любив її до нестями. Зараз дівчині 22 роки, вона живе в Києві і навчається в Національному медичному університеті імені О. О. Богомольця, хоче стати дерматологом, передають Патріоти України.

У соціальних мережах Марія-Барбара публікує фото з відпочинку, а також з букетами і подарунками. Очевидно у дівчини є коханий. Коли батька не стало, дівчині було 17 років. Їй довелося нелегко, рідні навіть зверталися до фахівців.

Благодійний "Фонд імені Кузьми Скрябіна" і нині допомагає дитячим будинкам, лікарням, займається волонтерською діяльністю і підтримує українських військових. Кузьма прожив з дружиною 20 років - пара одружилася в 1994 року, а знайомі вони були зі школи - вчилися в паралельних класах. У 1997 році у них народилася дочка. Цікавим фактом є те, що Кузьма назвав дівчинку на честь кумира молодості - актриси Барбари Брильської.

Андрій Кузьменко трагічно загинув рано вранці 2 лютого 2015 року на 47-му році життя біля села Лозуватка Дніпропетровської області. Автомобіль музиканта зіткнувся з молоковозом, Кузьма загинув на місці. Сім'я Кузьми отримала з рук Петра Порошенка орден "За заслуги" I ступеня. Андрій був волонтером, багато допомагав українській армії, і відкрито висловлював свої політичні позиції.

Давно пора після гучних скандалів: Сивохо звільнили з РНБО

понеділок, 30 березень 2020, 13:47

Сергій Сивохо був звільнений з посади радника секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Про це пише "Детектор медіа", яке отримало офіційну відповідь від апарату РНБО. "Станом на 24 березня 2020 року (дата направлення запиту – Ред.) Сивохо...

Хіти тижня. Аваков розповів, коли розпочнуть штрафувати українців за перебування на вулиці

понеділок, 30 березень 2020, 13:30

В Україні на час карантину через коронавируса громадянам дійсно рекомендується якомога рідше залишати житло. Про штрафи за вихід з дому без потреби, як це практикується в ряді інших країн, мова поки не йде. Проте, в разі введення надзвичайного стану пр...