Його любили мільйони: Помер зірка фільмів Доктор Хто і Суддя Дредд

Шотландський актор останнім часом багато хворів. Він помер на 84 році життя. Йому часто діставалися ролі лиходіїв, хоча він був дуже доброю людиною, передають Патріоти України.

Акор Моріс Роевз помер у 83 роки. Колеги згадують його як талановитого характерного актора і найдобрішу людину. За свою кар'єру він знявся в сотні фільмах і серіалах.

Дружина Роевза Ванесса розповіла, що останнім часом він хворів. Вона не повідомила, про яку хворобу йдеться. Роевз народився в 1937 році. Він закінчив Королівську шотландську академію музики і драми із золотою медаллю.

Моріс влаштувався в театр Citizens в якості помічника режисера і займався там всім, навіть мив підлогу. В результаті, він отримав невеликі ролі.

Роевз прокинувся знаменитим після того, коли в театрі зіграв Лоренцо у Венеціанському купці. Агенти Disney, побачивши актора на сцені, відразу запропонували йому роль у фільмі Боротьба принца Донегала.

Всього Моріс зіграв майже в ста фільмах і серіалах, в основному, йому діставалися ролі лиходіїв. Так, у його фільмографії стрічки Доктор Хто, Улісс, Суддя Дредд, День на пляжі, Молодий Вінстон, Орел приземлився, Зоряний шлях: Наступне покоління, Останній з могікан, Ярмарок марнославства, Місяць, Макбет, Вона написала вбивство, Рятувальники Малібу та інші. Його останньою роботою стали зйомки в серіалі Гніздо, що вийшов цього року.

З архіву ПУ. Пустеля "руского міра": У Криму паніка через заяву спікера "Держради Республіки Крим" про "біндерівську" воду Дніпра

субота, 15 серпень 2020, 22:00

Жителі Криму підняли паніку через слова спікера окупаційного парламенту Криму Володимира Константинова, який заявив, що півострів не потребує дніпровської води. "Нам вода від України не потрібна. Вона страшенно забруднена. Мені недавно сказали фахівці,...

"Тихенький договорняк на мільярди гривень": Малюська звинуватив Суркісів та суддів у змові в справі ПриватБанку

субота, 15 серпень 2020, 20:53

Зараз суд просять стягнути з ПриватБанку гроші на користь шести британських компаній, заснованих офшорами з BVI. Міністр юстиції Денис Малюська заявив про ознаки змови родини Суркісів із суддями у справі ПриватБанку. Про це Малюська написав у facebook,...