Його неможливо вимовити: Ілон Маск та Граймс дали новонародженій дитині найнезвичніше ім'я на Землі

У "залізної людини" Ілона Маска та канадської співачки Граймс народився син. Йому дали найнезвичніше ім'я на Землі, передають Патріоти України.

Граймс ще раніше повідомляла, що дитину виховуватимуть "гендерно-нейтральною". З віком вона сама зможе визначити свою стать, якщо захоче.

Також стало відомо, як назвуть шосту дитину Маска: X Æ A-12. Це ім'я, яке може видатись дивним, вже пояснили.

"Х – це невідома змінна. Æ – це моє ельфійське написання Ai (Любов та/або Штучний інтелект). A-12 – попередник SR-17 (літак-розвідник, який перебуває на озброєнні ЦРУ), наш улюблений літак. Ані зброї, ані захисту, лише швидкість. Визначний у бою, але не несе насильства".

Також вона додала, що літера "А" в імені також означає Архангел, і це її улюблена пісня, а цифра 12 відповідає за 12-му знаку Зодіаку – Щура, бо дитина народилася у 2020 році – а це якраз рік металевого щура.

Можливо найбільш моторошні хижаки свого часу: Науковці з'ясували, чому зникли шаблезубі тигри

неділя, 26 травень 2024, 9:32

Величезні ікла, котрі могли перевищувати 20 см у довжину, вражали жертву як кинджали, не залишаючи шансу на порятунок зі смертоносної хватки. Може здатися, що шаблезубі тигри були небезпечними хижаками, приреченими на домінування через свої ікла. Так д...

Мобілізація в розпалі: Адвокат назвав три підстави для затримання та доправлення до ТЦК

неділя, 26 травень 2024, 9:23

три підстави, коли правоохоронці можуть затримати військовогозобов'язаного та доправити до ТЦК та СП. Про це розповів адвокат Роман Сімутін на своєму Ютуб-каналі. . За його словами, першою підставою для застосування затримання та доставлення особи до ...