Його ще можуть і "відмазати": У Карпатах турист з Києва влаштував стрілянину в готелі і поранив дівчину та її брата (фото)

На Прикарпатті в популярній серед туристів резиденції президента "Синьогора" в карпатському масиві Горгани між відпочиваючими стався конфлікт зі стріляниною, в результаті чого постраждали двоє людей. Турист з Києва вистрілив з травмата 20-річній дівчині в обличчя, а її брату рукояткою пістолета розбив голову. Про це розповіла сама постраждала Анастасія Бандерівська у своєму Instagram, передають Патріоти України.

Дівчина також опублікувала фото з раною від кулі на щоці біля носа, і показала травму у брата. За її словами, конфлікт спалахнув пізно ввечері 9 липня. Анастасія приїхала в готель з компанією рідних і друзів, в тому числі з ними були двоє маленьких дітей. Ближче до одинадцятої вечора до них підійшов 44-річний чоловік, який приїхав у "Синьогору" з Києва, і звинуватив хлопців у курінні в коридорі. Пізніше посипалися й інші закиди: в порушенні громадського порядку, в зловживанні алкоголем, з образами та погрозами. Слова хлопців про безпідставність подібних претензій чоловік ігнорував, як і пропозиції звернутися в поліцію.

Потім, як розповідає Анастасія, агресивний турист - Хижняк Андрій Миколайович - заявив про намір "їх зараз тут постріляти", і далі "ситуація стала не контрольованою". "Мій наречений почав знімати його теж на відео, і коли він це помітив, то вибив його телефон з рук. Коли мій брат вирішив підійти та завершити з ним мирно цей конфлікт, то отримав рукояткою пістолета по голові. Я в цей час встигла лише вибігти в коридор, де брат тільки піднімався на ноги, а чоловік перезарядив пістолет і вистрілив. Куля прилетіла мені в обличчя, а саме в щоку поруч з носом", - написала дівчина.

На місце події прибули медики та правоохоронці. Стрілка забрали в СІЗО, але вже вранці відпустили. Також зазначається, що спершу справу розцінили як хуліганство, а пізніше перекваліфікували на нанесення легких тілесних ушкоджень.

У прес-службі поліції Івано-Франківської області заявили, що за фактом інциденту було розпочато кримінальне провадження, слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України.

"Надалі за результатами попереднього розслідування, отриманими висновками призначених експертиз буде прийнято остаточне рішення щодо кваліфікації цієї події", - розповіли правоохоронці.

Сама ж Анастасія побоюється, що справу можуть зам'яти. "Мені 20, і я не знаю, як буде виглядати моє обличчя після загоєння рани. У мене оніміло обличчя й опухло лице. Братові щодня роблять перев'язки, і ми сподіваємося, що не буде ускладнень. У нас відібрали почуття безпеки, а його можуть "відмазати", - пише постраждала.

Графіки повернуться? В Україні фіксують дефіцит електроенергії через спеку

вівторок, 23 червень 2026, 22:14

В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...

Типу "Шахеду" не все одно: Повний відпочивальників одеський пляж, на якому загинула молода жінка, не був офіційно відкритий, - в.о. мера Коваль

вівторок, 23 червень 2026, 20:54

В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...