Його таки отруять?: Зірка Playboy заінтригувала "пророцтвом" про смерть Путіна (фото)

Українська співачка та модель Даша Астаф'єва опублікувала кілька фото зі зйомок нового арт-номера журналу Playboy Ukraine. Знімками вона поділилася у своєму Instagram, передають Патріоти України.

На одному з фото Даша читає газету The New York Times, на першій сторінці якої рясніє заголовок "Путін отруєний". "Так склалося, що майже у всіх нас зараз схожі мрії. Мої, наприклад, завжди здійснюються", – підписала вона фото.

Прокоментував зйомки й головний редактор, співвласник Playboy Ukraine Влад Іваненко: "Путін отруєний". Поки чекаємо на такі заголовки та онлайн арт-номер Playboy, який виходить наступного понеділка".

"Класна газета. Сподіваюся, це передбачення на дуже швидке майбутнє", "Дайте почитати", "Ой, коли ж, коли?", "Швидше б"," неймовірне фото", "Амінь", "Відмінна візуалізація", – відреагували підписники Астаф'євої в коментарях.

"Не питайте мене, як протікає спецоперація": Актор із "Кварталу 95" показав Путіна, який хворіє на нетримання сечі (відео)

середа, 29 червень 2022, 12:14

Актор студії "Квартал 95" Юрій Великий показав нову комедійну пародію на президента РФ Володимира Путіна. Цього разу диктатор у виконанні гумориста страждає через нетримання сечі на Пітерському міжнародному форумі, який автор назвав "Путінським". Ледь ...

Ніхто не зізнається: У Місяць врізалася потужна ракета, утворивши два великі кратери

середа, 29 червень 2022, 9:20

Невідома ракета, яку NASA відстежував на орбіті Землі з 2015 року, врізалася у Місяць. На супутнику планети після цього утворився новий подвійний кратер, який зафіксував орбітер NASA Lunar Reconnaissance, передають Патріоти України. У космічному агентс...