Його таки отруять?: Зірка Playboy заінтригувала "пророцтвом" про смерть Путіна (фото)

Українська співачка та модель Даша Астаф'єва опублікувала кілька фото зі зйомок нового арт-номера журналу Playboy Ukraine. Знімками вона поділилася у своєму Instagram, передають Патріоти України.

На одному з фото Даша читає газету The New York Times, на першій сторінці якої рясніє заголовок "Путін отруєний". "Так склалося, що майже у всіх нас зараз схожі мрії. Мої, наприклад, завжди здійснюються", – підписала вона фото.

Прокоментував зйомки й головний редактор, співвласник Playboy Ukraine Влад Іваненко: "Путін отруєний". Поки чекаємо на такі заголовки та онлайн арт-номер Playboy, який виходить наступного понеділка".

"Класна газета. Сподіваюся, це передбачення на дуже швидке майбутнє", "Дайте почитати", "Ой, коли ж, коли?", "Швидше б"," неймовірне фото", "Амінь", "Відмінна візуалізація", – відреагували підписники Астаф'євої в коментарях.

Що буде, коли штучний інтелект досягне сингулярності та чи буде він здатен убити людей: Вчені дали прогноз

вівторок, 30 травень 2023, 0:28

Різноманітні штучні інтелекти (від чат-ботів до нейромереж і автопілотів у авто), які стрімко захоплюють світ, здаються для людства розвагою та чимось, що покращить наше життя у вже недалекому майбутньому. Але, ймовірно, коли ШІ досягне сингулярності, ...

Оце так! На руїнах стародавньої пекарні знайшли кілька мішків борошна - йому 3 000 років

вівторок, 30 травень 2023, 0:22

Археологи у Вірменії розкопали залишки 3000-річної пекарні. Спочатку вони думали, що білий порошок, розкиданий по всіх руїнах, є попелом, але подальший аналіз відкрив зовсім іншу картину, передають Патріоти України. Польсько-вірменська команда археолог...