
Український співак Олег Винник рідко виходить на зв'язок із прихильниками від початку повномасштабного вторгнення. Відомо, що він два роки живе в Німеччині, де начебто лікується від хвороби, яку не називає.
Востаннє співак з'являвся на публіці 2023 року, коли давав перше велике інтерв'ю від початку великої війни. Після цього в мережі вкрай рідко з'являлися його світлини. Нині ж головна шанувальниця артиста Валерія Барон оприлюднила свіже фото з артистом.
На своїй сторінці в Instagram вона подякувала Всесвіту за те, що в один день опинилася з Винником в одному місті і зробила це фото.
"Дякую, мій Новий рік", - додала Барон.

До слова, цей знімок Барон опублікувала у свій день народження. Шанувальники привітали її зі святом, а ось про Винника вони мовчать.
Нагадаємо, навколо персони Олега Винника ходить багато чуток. Подейкують, що він лікується в Німеччині від якоїсь залежності.
Крім того, у шоу-бізнесі кажуть, що він уже не зможе повернутися на українську сцену. Наприклад, відьма Марія Тиха розповіла, що Винник хоче повернутися в шоу-бізнес, проте його вже не приймуть.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...