Його знали мільйони: Помер режисер "Чародіїв" та "Пригоди Електроніка"

Костянтин Бромберг

Радянський кінорежисер Костянтин Бромберг помер у США на 81-му році життя. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook режисер і сценарист Михайло Ідов:

"У Детройті помер режисер Костянтин Бромберг, постановник радянських мегахітів "Чародії "та "Пригоди Електроніка".

За словами Ідова, у США Бромберг не займався кіно: "У США Бромберг нічим пов'язаним з кіно не займався і, здається, навіть не намагався, просто жив. У свій час, пам'ятаю, мріяв про пересувний музей з копіями світових шедеврів".

Нагадаємо, в 1980 році на екрани вийшов дитячий фільм "Пригоди Електроніка", а в 1982 – "Чародії". За "Пригоди Електроніка" Бромберг отримав державну премію СРСР.

Українська школярка перемогла на всесвітньому конкурсі поезії в Парижі

вівторок, 30 листопад 2021, 0:15

Це перша українка, котру удостоїли такої нагороди. Дівчина навчається у французькому ліцеї імені Анни Київської у столиці України. У Парижі відбувся Міжнародний конкурс поезії Poésie en liberté, в якому перемогла 15-річна українська школярка Анна-Марія...

У Парижі оголосили володаря "Золотого м'яча". а також "срібного" та "бронзового"

понеділок, 29 листопад 2021, 23:51

Видання France Football визначило найкращого гравця, нападника, молодого гравця, воротаря і футболістку року, що завершується. 29 листопада в місті Париж пройшла церемонія нагородження "Золотого м'яча-2021". . Свій сьомий трофей виграв аргентинець Ліон...