Його знали мільйони: Помер режисер "Чародіїв" та "Пригоди Електроніка"

Костянтин Бромберг

Радянський кінорежисер Костянтин Бромберг помер у США на 81-му році життя. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook режисер і сценарист Михайло Ідов:

"У Детройті помер режисер Костянтин Бромберг, постановник радянських мегахітів "Чародії "та "Пригоди Електроніка".

За словами Ідова, у США Бромберг не займався кіно: "У США Бромберг нічим пов'язаним з кіно не займався і, здається, навіть не намагався, просто жив. У свій час, пам'ятаю, мріяв про пересувний музей з копіями світових шедеврів".

Нагадаємо, в 1980 році на екрани вийшов дитячий фільм "Пригоди Електроніка", а в 1982 – "Чародії". За "Пригоди Електроніка" Бромберг отримав державну премію СРСР.

Повернувся в РФ за обміном: Льотчик, який бомбив міста в Україні, помер у страшних муках

субота, 21 травень 2022, 8:56

У Росії помер льотчик Вадим Алаєв, який потрапив у полон після того, як бомбив мирні населені пункти України. Його повернули країні-агресору під час обміну полоненими 19 квітня. Вже вдома він помер від страшних опіків, отриманих в загорівся після підби...

"Поховали жінку, а в її могилу влучила бомба": Подружжя з Луганщини розповіло про втечу з пекла

субота, 21 травень 2022, 8:42

Вісім років війна "дихала їм у спини", тягнула свої страшні щупальця до їхніх домівок, а коли, нарешті, підібралася ще ближче – змусила тікати за 700 кілометрів від дому, передають Патріоти України. . Ірина й Олександр жили у селищі міського типу Нижн...