Його звуть Ромео... Бик з США потрапив до Книги рекордів Гіннеса як найбільший серед своїх сородичів

Бик з США потрапив до Книги рекордів Гіннеса

6-річний бик на ім'я Ромео з Орегону став найвищим биком у світі, визначила Книга рекордів Гіннеса.

Його зріст становить 1 метр 94 сантиметри. Ромео належить до голштинської породи. Її представники мають великі розміри, але більшість з них не отримують шансу вирости, оскільки не доживають до 24 місяців.

Відомо, що коли бичку було лише десять днів, його мали відправити на бійню. Однак тварині пощастило - її забрали Місті та Роберт Мур, які керують притулком "Ласкаво просимо додому".

"У молочній промисловості телята-самці, такі як Ромео, часто вважаються просто побічним продуктом, їхні долі визначаються прибутковістю. Нашою місією стало дати йому це життя - наповнене безпекою, співчуттям і непохитною любов'ю", - каже Місті.

Ромео називають "найчутливішим" з тварин у притулку - він завжди біжить обійматися і ховається навіть від найменшої краплі дощу. Своє ім'я він отримав через велелюбний характер.

Щодо харчування, то тварина має чудовий апетит. Щодня Ромео з'їдає 45 кілограмів сіна, майже 7 кілограмів зерна і випиває цілу ванну води. Він також завжди залишає місце для ласощів - яблук і бананів.

Зазначається, що зріст бика також створює певні труднощі для власників притулку - не кожна ветеринарна клініка може надати йому медичну допомогу.

Також у майбутньому Ромео може мати негативні наслідки для здоров'я, наприклад, проблеми з опорно-руховим апаратом і травленням. Втім, зараз він активний і щасливий.

На обід до Ахметова я приїхав у спортивному костюмі, - морпіх Діанов

середа, 12 червень 2024, 20:40

В інтерв'ю засновнику видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону український військовослужбовець, захисник "Азовсталі" Михайло Діанов (позивний Мішаня) розповів про першу зустріч з українським бізнесменом Рінатом Ахметовим, президентом футбольного клубу "Шахтар...

Товариш намагався захистити жертву, але марно: На Одещині юнак зарізав підлітка на автобусній зупинці (фото)

середа, 12 червень 2024, 20:15

В Одеській області неповнолітній через відмову у сигареті зарізав на зупинці громадського транспорту 15-річного хлопчика, ще один підліток – у лікарні. Нападнику повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу. Йому загрожує до 15 років...