"Йому треба сидіти в запасі": Легендарний тренер розкритикував лідера "Динамо"

Колишній головний тренер Динамо Йожеф Сабо критично висловився про гру ветерана київської команди Андрія Ярмоленка у першому матчі проти Зальцбурга (0:2) у раунді плей-оф відбору Ліги чемпіонів, передають Патріоти України.

На думку фахівця, 34-річний вінгер не заслуговує грати у стартовому складі столичної команди. «У Ярмоленка було три хороших моменти [проти Зальцбурга], а він їх профукав. Я розумію, що він — ветеран і легенда Динамо, але зараз йому треба сидіти в запасі і виходити за хвилин 15−20 до кінця матчу. Ну так не можна!

На нього грають, створюють моменти, а він їх не використовує. Андрій уже втратив швидкість та інші свої якості", — цитує Сабо "Український футбол".

Нині це може здивувати! Що виказувало заможну людину в СРСР

вівторок, 23 червень 2026, 8:30

За часів задекларованої загальної рівності радянські громадяни все одно знаходили способи продемонструвати свій високий соціальний статус. Оцінити фінансове становище родини можна було з першого погляду на її житло, предмети інтер'єру, гардероб чи наяв...

Це варто знати всім! Чому трудова книжка більше не гарантує пенсію

вівторок, 23 червень 2026, 8:22

Для призначення пенсії в Україні ключову роль відіграє страховий стаж, а не лише записи в трудовій книжці, передають Патріоти України. Після 1 січня 2004 року до стажу зараховують лише періоди, за які сплачувалися страхові внески, нагадали у Пенсійному...