Йшла мені назустріч і посміхалася: Маніяк, який нападав на жінок у Дніпрі, шокував зізнанням (фото)

Порушник розповів, що його переслідують люди, пов'язані з криміналом, а дівчата, яких він бив, нібито викликали у нього підозру.

Неадекват бив дівчат по обличчю руками і ногами. Фото: Інформатор.

Молодого чоловіка, який нападав на жінок у Дніпрі, відпустили в залі суду в п'ятницю, 22 листопада, під домашній арешт до середини січня, повідомляють Патріоти України.

Незважаючи на те, що в залі суду підозрюваний зізнався, що бив дівчат по обличчю руками і ногами, а потім переховувався, йому винесли досить дивне рішення щодо запобіжного заходу. "Йшла мені на зустріч і посміхалася", - так чоловік пояснив причину одного з побиттів.

Крім того, він розповів, що його переслідують люди, пов'язані з криміналом, а дівчата, яких він бив, викликали у нього підозру. Зазначимо, що прокурор наполягав на тому, щоб підозрюваного взяли під варту на 60 днів. Адвокат і сам хлопець просили домашній арешт. Після перерви в кілька годин, суддя вирішила відпустити хлопця під домашній арешт до 17 січня.


Джерело: Інформатор

Хіти тижня. Російська порноактриса розповіла, як через Україну відмовилася відпочивати в Криму

четвер, 9 липень 2020, 18:30

За її словами, на окупованому півострові відпочиває велика кількість дівчат з України, на тлі яких вона не виглядає найкрасивішою. Відома російська порноактриса Любов Бушуєва (псевдонім Lola Taylor) зробила зізнання про те, що не любить відпочивати в о...

Виходить за рамки смішного: "Чесний" гороскоп для всіх знаків Зодіаку розбурхав мережу

четвер, 9 липень 2020, 17:38

Ми весь час від часу перевіряємо наші гороскопи. Навіть ті, хто не вірить в них, хоча б раз з цікавості прочитали, що чекає його знак Зодіаку в майбутньому. Іноді гороскопи можуть змусити нас серйозно і чесно поглянути на себе. Особливо якщо це гороско...