"Йшла вулицею, а вони кричали матюки": Дівчинка зі Закарпаття розповіла про знущання ґвалтівників

14-річна жертва ґвалтівників зі Закарпатської області розповіла, що її кривдники знущались з неї у селі, обзиваючи нецензурними словами. Про це вона розповіла у коментарі ТСН, передають Патріоти України.

Дівчинка каже, довго боялась розказати про те, що з нею зробили, бо кривдники її залякали. Ба більше, вже коли справа дійшла до суду, вони вільно гуляли селом і знущалися з неї, розповідає дівчина.

“Вони три місяці сиділи в СІЗО. Потім прийшли і були спочатку з браслетами, а потім, коли почалася війна, браслети зняли і собі так взяли - вони ходили всюди по вулиці і до магазину ходили. Я йшла вулицею і вони почали за мною усіляко кричати, матюками”, - розповідає дівчинка.

Зґвалтування 14-річної дівчини на Закарпатті: що відомо

У Закарпатській області спалахнув скандал після того, як трьох підлітків, підозрюваних у сексуальному насильстві, засудили до умовних термінів.

Такий вирок був зумовлений тим, що підозрювані отримали хороші характеристики від громади та школи, де навчаються. Згодом стало відомо, що мати двох підозрюваних працює у сільраді, що ймовірно допомогло їм отримати позитивну характеристику.

Суд виніс остаточний вирок Алеку Болдвіну у справі про вбивство українки на знімальному майданчику (відео)

субота, 13 липень 2024, 15:05

Американський актор Алек Болдвін отримав остаточне рішення суду, передають Патріоти України з посиланням на CNN. З 2021 року після стрілянини на зйомках фільму "Іржа", внаслідок якої загинула операторка з України Галина Гатчінс, його тримали у списку ...

Як уникнути штрафу тим, хто не оновить облікові дані у ТЦК до 16 липня: Військоматівці дали пояснення (відео)

субота, 13 липень 2024, 14:50

Військовозобов'язані, які не оновлять облікові дані до 16 липня, можуть уникнути штрафу. . Для цього їм потрібно буде надати документи або інші підтвердження, які доводять, що громадянин не міг оновити дані впродовж відведених 60 днів. Про це повідоми...