Іспит для водіїв: В Україні починають звужувати дорожні смуги

З осені звужуватимуть дорожні смуги в Україні

З 1 вересня 2019 року в Україні нові швидкісні траси будуватимуть зі звуженими лівими смугами, зазначають Патріоти України.

Згідно з новими нормами, під час зведення доріг з трьома та більше смугами, ширина крайньої лівої зменшиться з 3,75 м. до 3,5 м. Для ремонту старих трас така норма є лише рекомендованою.

Між тим, за новими стандартами ДБН, змінюється ширина смуги для зупинки на дорогах вищих категорій (І-ІІ категорій). Тепер замість 2,5 м. її повинні розширити до трьох метрів.

У Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розповіли, що нинішня ширина смуги для зупинки небезпечна і спричиняє аварії. Надто це стосується вантажівок.

Також оновлені державні будівельні норми передбачають встановлення безпечніших мінімальних радіусів кривих дорожної розмітки на гірських дорогах. Це також повинно знизити кількість аварій на шляхах у місцях зі складним ландшафтом, розповіли у Мінрегіоні.

Хіти тижня. Росіянка прокаталася голою в метро Москви, бо їй… не поступились місцем (відео 16+)

вівторок, 23 липень 2019, 21:00

У московському метро пасажирка роздяглася через те, що чоловік не поступився їй місцем. Відео з місця інциденту опублікували на YouTube, повідомляють Патріоти України. На кадрах видно жінку, яка стоїть у вагоні метро. Вона хотіла сісти, однак юнак не п...

Запізно викинули рушник на ринг: У США після бою, не приходячи до тями, помер непереможний російський боксер (відео)

вівторок, 23 липень 2019, 19:36

Після того, як зупинили бій, російського боксера знудило, він не зміг дійти до роздягальні. знепритомнівши, і його несли на носилках. Спортсмена доставили в медичний центр університету Меріленда UM Prince George's Hospital Center для проведення ...