Іспит для водіїв: В Україні починають звужувати дорожні смуги

З осені звужуватимуть дорожні смуги в Україні

З 1 вересня 2019 року в Україні нові швидкісні траси будуватимуть зі звуженими лівими смугами, зазначають Патріоти України.

Згідно з новими нормами, під час зведення доріг з трьома та більше смугами, ширина крайньої лівої зменшиться з 3,75 м. до 3,5 м. Для ремонту старих трас така норма є лише рекомендованою.

Між тим, за новими стандартами ДБН, змінюється ширина смуги для зупинки на дорогах вищих категорій (І-ІІ категорій). Тепер замість 2,5 м. її повинні розширити до трьох метрів.

У Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розповіли, що нинішня ширина смуги для зупинки небезпечна і спричиняє аварії. Надто це стосується вантажівок.

Також оновлені державні будівельні норми передбачають встановлення безпечніших мінімальних радіусів кривих дорожної розмітки на гірських дорогах. Це також повинно знизити кількість аварій на шляхах у місцях зі складним ландшафтом, розповіли у Мінрегіоні.

Справжній жах: На Черкащині чоловік убив дружину качалкою і два місяці жив поруч із її трупом

понеділок, 16 грудень 2019, 15:54

Шокуюче жорстоке вбивство сталося у Ташлику, що на Черкащині. Чоловік три місяці жив поруч із понівеченим трупом дружини, а не питання, де вона, завжди мав якісь відмовки, передають Патріоти України. Жителі села декілька місяців намагалися дізнатися ку...

"Они вырезают из наших ребят внутренние органы, дают нашим детям в оккупации в руки оружие, глумятся над нашей "Небесной сотней". Они нас ненавидят", - Кудренко про неможливість діалогу з "ЛДНР"

понеділок, 16 грудень 2019, 15:15

"Главное, что мы начали общаться" (с). Они вырезают из наших ребят внутренние органы. Вот такой плевок в сегодняшнее украинское лицо - нате, не обляпайтесь. И ты еще вчера знал, что им ответят. Пусть негласно", - пише у своєму блозі Олена Кудренко, пер...