Істерія наростає! У РФ бояться ударів по Криму і прикордонних областях: Стало відомо про секретний документ

Військове командування країни-агресора Росії отримало документ, в якому описується загроза для Криму та прикордонних областей. Йдеться про високотехнологічну ракету, що здатна обійти систему протиповітряної оборони та завдати точного удару. Про це йдеться у публікації в Telegram-каналі "Досье шпиона", передають Патріоти України.

Аналітична записка під назвою "Щодо пакету військової допомоги США – Україна" надійшла до Головного управління Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації буквально днями. Це інформаційно-аналітична довідка, в якій описані можливості нового типу озброєння. Воно незабаром може опинитися на фронті.

"Серед іншого, окремим блоком представлена позиція під назвою GLSDB. Йдеться звичайно ж про високотехнологічну ракету (бомба малого діаметра наземного базування), спільну розробку компаній Boeing і Saab (з військовими розробками останніх російські танкісти мали можливість ознайомитися безпосередньо в бою – протитанковий комплекс NLAW)", – сказано у повідомленні.

Також у документі йдеться про те, що снаряд, ймовірно, буде запущений за допомогою РСЗВ M142 HIMARS. Ракета керується за допомогою системи GPS. Вона здатна обійти системи ППО ЗС РФ.

"Окремий блок присвячений аналізу потенційних цілей для даного снаряда. У документі є карти територій, де ведуться бойові дії, в т.ч. і карта Криму, на глибину яких може бути запущена ракета. Ефективна дальність – 150 км", –йдеться у публікації.

Крім того, у документі описується ймовірна загроза для територій Бєлгородської, Курської та Брянської областей. У небезпеці знаходяться системи ППО, місця концентрації озброєння та живої сили.

"Використання цього виду ракети в кожному випадку буде санкціоноване уповноваженими особами військової адміністрації США. Вибір цілі здійснюється згідно з даними американської розвідки. З надходженням нових ракет у розпорядження ЗСУ, з'явиться суттєва загроза військовим об'єктам, розташованим у прикордонних областях. Ууповноваженим особам ГУ ГШ ЗС РФ рекомендується розробити комплекс заходів щодо протидії", – зазначив автор пабліка.

Зазначимо, GLSDB (Ground-Launched Small Diameter Bomb, дослівно з англ. бомба малого діаметра наземного запуску) – це малогабаритний високоточний боєприпас, який є крилатою бомбою. GLSDB створена американською компанією Boeing спільно зі шведською компанією SAAB та випускається серійно з 2019 року.

Космічний телескоп «Гайя» виявив, що наша Галактика, Чумацький шлях, зовсім не така, як науковці вважали раніше

вівторок, 3 жовтень 2023, 4:15

Космічний телескоп «Гайя» дозволив оцінити швидкість руху рекордної кількості зірок у Чумацькому Шляху, і нові дані виявилися вкрай несподіваними. Справа не тільки в тому, що його маса впала в багато разів: зрозуміли, що сама структура Галактики не так...

Українцям у Польщі погрожують скасувати виплати: Скільки поляків підтримують таке рішення

вівторок, 3 жовтень 2023, 2:35

Майже половина поляків (49%) підтримує продовження виплат українцям у Польщі наступного року. Проте противників надання допомоги не набагато менше - 42%. Влада країни погрожує, що соцдопомогу можуть скасувати, але остаточного рішення ще немає, передаю...