Італійський сором: Зі стоянки на Сардінії загадково зникла арештована яхта підсанкційного російського олігарха

На італійському острові Сардинія загадково зникла яхта російського олігарха, яку конфіскували в межах санкцій Євросоюзу влітку цього року. 22-метрова яхта Aldabra належить мільярдерові, власнику компанії з виробництва мінеральних добрив і батькові колишнього гонщика "Формули-1" Микити Мазепіна Дмитру Мазепіну, пише The Guardian.

"Судно, вартість якого коливається від 700 тис. до 1 млн євро, було пришвартоване в порту Ольвія і заарештоване в березні, коли Мазепін потрапив до санкційного списку через кілька тижнів після початку вторгнення Росії в Україну. Яхта залишалася там до червня, а потім зникла за кілька годин до того, як офіційно підтвердили, що вона належить Мазепіну", – йдеться у повідомленні.

Поліція вважає, що Мазепін найняв іноземну компанію, яка в свою чергу найняла сардинського капітана, щоб вивести яхту з Італії.

"Мазепін знав, що опинився у "чорному списку", але зумів максимально використати період, протягом якого в ЄС працювали над тим, щоб встановити, що яхта належить саме йому", – повідомило джерело в підрозділі фінансової поліції Сардинії.

Розслідування під керівництвом Карло Лаццарі з фінансової поліції Ольвії встановило, що яхта зробила зупинку в невеликому порту Бізерта в Тунісі, але її нинішнє місце перебування невідоме.

Поліція заявила, що Мазепіну, компанії, яка займалася організацією плавання, і капітану, який нібито не знав, що судно належить олігарху, загрожує штраф у розмірі до €500 тис. за незаконне виведення судна з Італії.

Хотів "здивувати" матір: 12-річний хлопець проводив "експеримент" та випадково загинув

четвер, 9 лютий 2023, 0:37

Старший коронер графства Ессекс Лінкольн Брукс заявив, що Арчі помер від "ішемічної травми мозку". Трагедія сталась через витівку хлопця, якою він хотів шокувати свою матір. . Відомо, що хлопчика знайшли непритомним у квітні 2022 року, до серпня він пе...

Належала непростій людині: На Кіровоградщині чоловік намагався продати через Інтернет унікальну прикрасу ІІІ століття (фото, відео)

середа, 8 лютий 2023, 23:52

Відомо, що чоловік відкопав срібний пояс на території Хмельницької області. А згодом виставив археологічну знахідку на Інтернет-форумі. Там незаконно привласнений скарб придбав один із учасників обговорення. Однак незаконну оборудку викрили правоохорон...