Італійці розробили незвичайні плаваючі будинки, схожі на НЛО (фото)

UFO (Unidentified Floating Object). Непізнаний плаваючий об'єкт нагадує "літаючу тарілку".

Італійська компанія Jet Capsule, яка займається приватними яхтами, розробила проект незвичайного плавучого будинку під назвою UFO (Unidentified Floating Object). Непізнаний плаваючий об'єкт нагадує "літаючу тарілку" і зможе неквапливо пересуватися зі швидкістю 6.5 км/год.

Про це пише Novosti-N, передають Патріоти України.

Непізнаний плаваючий об'єкт складається з двох напівсферичних оболонок зі скловолокна, які утворюють два поверхи будинку.

Гідрореактівний електромотор Torqeedo Deep Blue 1800 наводиться в рух електроенергією від сонячних батарей, площею 40 кв.м. Вони знаходяться на верхній півсфері.

Всередині - кухня і їдальня, вітальня 20-кв.м, це верхній «поверх» вдома. Сходи ведуть на нижній рівень до ванною і спальні з великим вікном для перегляду морського життя.

Буде тут і генератор води, що перетворює дощову і морську воду в питну.

Кошти на реалізацію проекту будуть збиратися на майданчику Kickstarter.

Хіти тижня. Вбивця був фанатом "русского мира": Озвучено ще одну версію загибелі військових під Житомиром

понеділок, 25 травень 2020, 1:00

З'явилася ще одна версія розстрілу сімох чоловіків в Житомирській області - конфлікт міг статися на грунті симпатій вбивці до "русского мира" тоді як серед загиблих були ветерани війни на Донбасі. Про це в Facebook написав прес-офіцер бригади НГУ, де с...

Хіти тижня. Скільки ви проживете? Норвезькі вчені розробили ефективний тест для визначення

понеділок, 25 травень 2020, 0:35

Найбільш точно визначити терміни життя людини допоможе так званий «кисневий» тест. Вчені Норвегії розробили тест для визначення тривалості життя людини, повідомляють Патріоти України. Найбільш точно визначити терміни життя людини допоможе так званий «к...