Італійці розробили незвичайні плаваючі будинки, схожі на НЛО (фото)

UFO (Unidentified Floating Object). Непізнаний плаваючий об'єкт нагадує "літаючу тарілку".

Італійська компанія Jet Capsule, яка займається приватними яхтами, розробила проект незвичайного плавучого будинку під назвою UFO (Unidentified Floating Object). Непізнаний плаваючий об'єкт нагадує "літаючу тарілку" і зможе неквапливо пересуватися зі швидкістю 6.5 км/год.

Про це пише Novosti-N, передають Патріоти України.

Непізнаний плаваючий об'єкт складається з двох напівсферичних оболонок зі скловолокна, які утворюють два поверхи будинку.

Гідрореактівний електромотор Torqeedo Deep Blue 1800 наводиться в рух електроенергією від сонячних батарей, площею 40 кв.м. Вони знаходяться на верхній півсфері.

Всередині - кухня і їдальня, вітальня 20-кв.м, це верхній «поверх» вдома. Сходи ведуть на нижній рівень до ванною і спальні з великим вікном для перегляду морського життя.

Буде тут і генератор води, що перетворює дощову і морську воду в питну.

Кошти на реалізацію проекту будуть збиратися на майданчику Kickstarter.

Хіти тижня. Чотири місяці літа: Синоптики шокували українців прогнозом

п’ятниця, 15 листопад 2019, 4:00

До 2050 року середня температура по Україні може зрости на півтора градуса, а до кінця сторіччя підвищитися більш ніж на три градуси. Про це на прес-конференції повідомила завідувач відділу прикладної метеорології і кліматології Укргідрометцентру Віра ...

Хіти тижня. "Старый Дункан Маклауд с донецкой пропиской: Как дед на блокпосту дынырийцев унижал", - Фашик Донецький

п’ятниця, 15 листопад 2019, 2:00

Ненависть на лінії розмежування до терористів вже зашкалює і б'є фонтаном. "Если кто не в курсе, пересечение блокпостов дыныры - это то, о чем лучше смотреть по тв и не знать, чем быть непосредственным участником этого процесса, когда вчерашний алкогол...