Італійці висадили на Київщині перший в Україні інтенсивний сад мигдалю

Площа саду наразі досить велика і становить близько 105 гектарів.

У Київській області закладено перший промисловий сад мигдалю. Перші саджанці мигдалю були посаджені в вересні 2018 року, а останні – на самому початку червня, передають Патріоти України з посиланням на EastFruit.

Для посадки використовувалися італійські саджанці мигдалю із закритою кореневою системою, вирощені за технологією ex-vitro (мікроклонування).

Не зважаючи на непрості кліматичні умови, випадання не перевищило 1%. В саду встановлена система крапельного зрошення і кожен саджанець має опору. Схема посадки мигдалю не уточнюється, проте вже очевидно, що йдеться про посадку інтенсивного типу.

Назва підприємства і хто є інвестором з українського боку поки що тримають в секреті. Однак EastFruit стало відомо, що партнером проекту виступає італійська компанія Besana (Безана), а технологічний супровід проекту надають італійські агрономи-горіховодів, що спеціалізуються на мигдалі, фундуку і волоському горісі.

Компанія Besana займається горіховим бізнесом з 1921 року і наразі переробляє щорічно близько 25 тис. т горіхів і сухофруктів в рік, продаючи 75% продукції безпосередньо в мережі супермаркетів (120 млн. роздрібних упаковок) та інше – безпосередньо харчовим компаніям, що використовують горіхи в як інгредієнт.

Besana також надає технологічний супровід двом тисячам фермерів, які входять в групу і поставляють продукцію на підприємства компанії.

За інформацією EastFruit, компанія Besana також активно працює в Україні з виробниками фундука, активно просуваючи на ринку свої саджанці і пропонуючи технологічний супровід. Фахівці компанії також вивчають можливості вирощування фісташки в умовах південних регіонів України, перш за все Одеської та Херсонської областей.

Хіти тижня. За порноролики з дворічною донькою українку у США засудили до 20 років в'язниці (відео)

четвер, 22 серпень 2019, 17:00

Cуд стосовно киянки тривав кілька років. У США до 20 років в'язниці засудили українку, яка знімала порноролики зі своєю дворічною донькою та надсилала їх своєму 50-річному бойфренду із США, передають Патріоти України з посиланням на 112 Україна. Як роз...

"Какие нах*р минометные позиции? С*ка, как мясо нас используют или как мишени для снайперов. П*дары", - Фашик Донецький про зізнання бойовика

четвер, 22 серпень 2019, 16:57

"Разговорились в Донецке на днях с одним из предателей. Тело ненавидит биндер, гейропу и все остальное, чего он никогда в своей жизни не видел. Статья будет в форме монолога, чтоб было более понятно то, что творится в так называемой "армии" дыныры. Пое...