Юрій Дудь виявився "кацапобандерівцем". - "Улюблений співак Путіна" накинувся на найпопулярнішого відеоблогера Росії, бо що той з інтерв'ю "вирізав про Україну"

Вірний путінець переконує, що всім невдоволеним не місце у Росії... краще вислати до "біндер"

Який у недонадімперії "маршал" така і перемогаСкандально-скрепний артист естради Олександр Маршал звинуватив відомого журналіста і блогера, автора YouTube-програми "вДудь" Юрія Дудя в тому, що той вирізав із їхньої бесіди половину розмови про Україну.

Таку заяву він зробив в інтерв'ю "Царьград.ТВ". "Він половину там вирізав всього того, що я говорив – про Україну і так далі. Але коли він мене запитав: "ви пропутінський? ", я відповів: "по-перше, я проросійський, що означає пропутінський, не розумію", – заявив Маршал.

При цьому російський виконавець порадив незадоволеним життям у Росії громадянам виїжджати із країни і висловився про політичні події в Україні в образливому тоні.

"А якщо вас тут нічого не влаштовує – їдьте. Навіщо ви тут? Що ви тут мутите? Ви що, хочете Майдан? Їдьте в Україну, геть, чудова країна. Дивіться, яка демократія! Це ж просто приголомшливо! Дивіться, які там хлопці при владі, і прагнуть до влади. Поїдьте. Навіщо ви мутите тут воду і навіщо ви хочете зробити так, щоб було ще гірше? І ці помилки, що зараз прийде інший – приїде барин, барин всіх розсудить. Ні хр*ну не буде! Не буде краще, поки ви самі собі не зробите майбутнє. А лежати, повторюю, на дивані і "трясти" інтернет своїми думками нікчемними, я вважаю, що це просто навіть соромно, так себе вести", – розлютився виконавець.

Фрагмент перепалки про Путіна і хто куди має виїзджати з Росії

А ось думка з Росії про те, що насправді відбувається у "наддержаві"

Хіти тижня. Прибульці викрали? В Англії виявили розкішний маєток, з якого дивним чином зникли власники (фото)

неділя, 7 червень 2020, 3:00

Речі та меблі в будинку виглядають так, нібито люди кудись вийшли на хвилинку, але потім чомусь не повернулися.

"Була синя, але дихала!": У Києві дитина ледь не загинула під горою піску (відео)

неділя, 7 червень 2020, 0:30

Усе сталося на Оболонській набережній, на центральному пляжі, напроти церкви. У Києві дитина дивом не загинула страшною смертю, малюк провів 2 хвилини під горою піску на Оболонській набережній. Про це повідомляє телеведуча Дарина Вершиленко в Facebook,...