Ювеліри створили унікальну маску від коронавірусу - з чистого золота і коштує 1,5 млн доларів

В Ізраїлі ювеліри створюють унікальну маску від коронавірусу. Про це повідомляє The Times of Israel, передають Патріоти України.

За словами дизайнера Ісаака Леві, маска з 18-каратного білого золота прикрашена 3600 білими і чорними діамантами і оснащена першокласними фільтрами N99 за бажанням покупця.

Леві, власник компанії Yvel, сказав, що у покупця було ще дві вимоги: завершити роботу до кінця року і зробити виріб найдорожчим в світі. Цю останню умову, за його словами, "було найлегше виконати". Дизайнер відмовився назвати покупця, але сказав, що він китайський бізнесмен, який проживає в США.

Глянцева маска для обличчя може надати родзинку захисному спорядженню, яке тепер є обов'язковим в громадських місцях у багатьох країнах. Але при вазі 270 грамів (більш півфунта) - майже в 100 разів більше ваги звичайної хірургічної маски - це навряд чи буде практичним аксесуаром.

В інтерв'ю на своїй фабриці недалеко від Єрусалима Леві продемонстрував кілька частин маски, посипаної діамантами. На одній золотій пластині був отвір для фільтра.

"Гроші, можливо, не куплять все, але якщо на них можна купити дуже дорогу маску від COVID-19, і хлопець хоче одягти її, прогулятися і привернути увагу, він повинен бути задоволений цим", - сказав Леві.

В Україні новий рекорд добового приросту хворих на коронавірус

субота, 26 вересень 2020, 9:03

Попередній рекорд було встановлено 17 вересня – 3584 випадки коронавірусу за добу. Станом на ранок суботи, 26 вересня, в Україні офіційно підтверджено 195 504 випадок коронавірусної інфекції. З них 3833 – виявлені за минулу добу, що є новим рекордом з ...

От така злободенна "Колиханка" для малечі: У Білорусі на держТБ розіграли з ляльками "повалення Лукашенка" (відео)

субота, 26 вересень 2020, 8:12

Тиран не здатний зачистити своїми карателями народ, що більше не хоче миритися з його пануванням. Ляпас з наче підконтрольного телебачення як свідоцтво і мобілізуючий фактор. У Білорусі на ТБ показали лялькову виставу, де завуальовано розіграли ситуаці...