Із авто актора хтось вийшов: З'явилося нове відео смертельної ДТП з Єфремовим

Мабуть, на цій підставі захист актора буде намагатися довести, що в момент ДТП за кермом був не Єфремов.

В мережі опублікували нове відео смертельної ДТП, яку влаштував російський актор Михайло Єфремов. Камера зняла аварію з іншого ракурсу, передають Патріоти України.

На кадрах, знятих в момент ДТП з нового ракурсу, можна розгледіти, що відразу після фатального зіткнення з автомобілем Захарова у джипа Єфремова відкривається двері з боку пасажирського сидіння і видно чиюсь ногу в темному взутті.

Мабуть, на цій підставі захист актора буде намагатися довести, що в момент ДТП за кермом був не Єфремов. Криміналіст прокоментував відео з актором. "Ми бачимо кросівок. Ми бачимо, у що був взутий шанований нами актор. Можна припустити, що це одні і ті ж кросівки. Все-таки, у нас в рік відбувається кілька десятків тисяч ДТП за яким 80% випадків відео відсутня і доводиться винуватість тієї чи іншої особи численними експертизами. Я не думаю, що органи попереднього слідства стали відправляти кримінальну справу до суду маючи хоч 1% сумніви в тому то ця особа або не та", – сказав криміналіст.

Нагадаємо, що Єфремов увечері 8 червня вилетів на зустрічну на Смоленській площі в Москві. Jeep Grand Cherokee скоїв лобове зіткнення з кур'єрським авто Lada, за кермом якого був уродженець Рязані Сергій Захаров. Наступного дня чоловік помер у лікарні.

Лагідна українізація, або Обслуговуйте державною мовою, будь ласка: 16 січня набула чинності 30 стаття мовного закону

субота, 16 січень 2021, 8:40

Наголошується, клієнт сфери послуг може і надалі спілкуватись зручною для нього мовою, котру здатний зрозуміти представник сервісу. Сьогодні, 16 січня, набула чинності 30 стаття мовного закону, яка зобов'язує усіх постачальників послуг в Україні комуні...

Нових хворих менше, ніж тих хто захворів впродовж доби: Степанов оприлюднив дані перебігу пандемії в Україні на 16 січня

субота, 16 січень 2021, 8:25

Як стверджує міністр станом на 16 січня 2021 року в Україні зафіксовано 7 729 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 . Зокрема, захворіли 245 дітей та 369 медпрацівників. Одужало за добу, зідно звіту, 9 792 особи, зазначають Патріоти України.