Із етичних міркувань: У новому фільмі Гая Річі приберуть "українських бандитів зі смертоносною зброєю" через війну (відео)

Навесні 2022 року повинна була відбутися прем'єра шпигунського бойовика Гая Річі "Операція Фортуна", в якому групу бандитів охрестили українцями. Але через війну в Україні творці вирішили відредагувати цих персонажів. Про це повідомляє Daily Mail, передають Патріоти України.

Так, творці фільму вирішили змінити національність бандитського угруповання з етичних міркувань. При цьому в трейлері фільму все ще можна побачити попередній варіант.

У ньому головний герой в ролі Джейсона Стейтема розуміє, що українські бандити купили смертельну зброю. "Українці? - каже він. - Я можу проникнути до українців".

Варто відзначити, що фільм повинен був вийти на великі екрани ще навесні 2022 року, але оскільки в нього будуть внесені правки, прем'єра відбудеться в кінці року.

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....

Встигнути на "останній потяг" до цивілізованого світу: На кордоні з Естонією величезні черги охочих залишити РФ (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 21:57

На російсько-естонському кордоні у напрямку Естонії вишикувалася велика черга автомобілів. У мережі публікують відповідні відео, передають Патріоти України. За словами очевидців, всього в черзі 753 транспортні засоби. З них 297 – це легкові автомобілі....