Із Харківської області експортували шкідливі цукерки та консерви

У цукерках виявили перевищення трансжирних кислот, у бичках — бензопірену. Із Харківської області експортували шкідливі цукерки й консерви. Товари отримала Естонія та Польща. Про це повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Харківській області, передають Патріоти України.

Інформацію про шкідливі речовини у цукерках "Мірель" Держпродспоживслужба отримала 4 жовтня. В них виявили занадто високий вміст трансжирних кислот. Експортувала цукерки до Естонії Харківська бісквітна фабрика.

10 жовтня у Держпродспоживслужбу повідомили про перевищення допустимого рівня бензопірену у рибних консервах — копчених бичках в олії. Консерви експортував до Польщі рибоконсервний завод "Екватор".

Операторам ринку нагадали, що при виявленні вказаних цукерок та консервів в обігу вони зобов'язані звернутися до структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби у Харківській області, на території яких зареєстрована потужність. Також інформацію можна повідомити безпосередньо до ГУ Держпродспоживслужби у Харківській області, надіславши електронного листа на пошту: gudpss@kh-consumer.gov.ua.

В армії - нові правила: Кому в Україні платитимуть більше й скоротять службу

четвер, 25 червень 2026, 23:04

В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...

В Україні змінюють систему соцвиплат: Ось хто тепер отримає більше грошей

четвер, 25 червень 2026, 22:52

Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...