Із Харківської області експортували шкідливі цукерки та консерви

У цукерках виявили перевищення трансжирних кислот, у бичках — бензопірену. Із Харківської області експортували шкідливі цукерки й консерви. Товари отримала Естонія та Польща. Про це повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Харківській області, передають Патріоти України.

Інформацію про шкідливі речовини у цукерках "Мірель" Держпродспоживслужба отримала 4 жовтня. В них виявили занадто високий вміст трансжирних кислот. Експортувала цукерки до Естонії Харківська бісквітна фабрика.

10 жовтня у Держпродспоживслужбу повідомили про перевищення допустимого рівня бензопірену у рибних консервах — копчених бичках в олії. Консерви експортував до Польщі рибоконсервний завод "Екватор".

Операторам ринку нагадали, що при виявленні вказаних цукерок та консервів в обігу вони зобов'язані звернутися до структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби у Харківській області, на території яких зареєстрована потужність. Також інформацію можна повідомити безпосередньо до ГУ Держпродспоживслужби у Харківській області, надіславши електронного листа на пошту: gudpss@kh-consumer.gov.ua.

Хто з чоловіків може виїхати за кордон під час воєнного стану в Україні - всі категорії

неділя, 28 травень 2023, 6:56

В Україні триває війна з російськими загарбниками та діє режим воєнного стану. Він передбачає обмеження для чоловіків у віці від 18 до 60 років, які не можуть покидати територію країни, передають Патріоти України. Раніше виняток робили для студентів ін...

Оце так! В Україні заборонили висаджувати дуб, горіх та клен: Які ще дерева попали до списку

неділя, 28 травень 2023, 6:44

Міністерство захисту навколишнього середовища та природних ресурсів України назвало список рослин та дерев, які тепер не можна висаджувати в Україні. Заборона пов'язана з використанням обмежених земельних ресурсів через війну, передають Патріоти Україн...