У цукерках виявили перевищення трансжирних кислот, у бичках — бензопірену. Із Харківської області експортували шкідливі цукерки й консерви. Товари отримала Естонія та Польща. Про це повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Харківській області, передають Патріоти України.
Інформацію про шкідливі речовини у цукерках "Мірель" Держпродспоживслужба отримала 4 жовтня. В них виявили занадто високий вміст трансжирних кислот. Експортувала цукерки до Естонії Харківська бісквітна фабрика.
10 жовтня у Держпродспоживслужбу повідомили про перевищення допустимого рівня бензопірену у рибних консервах — копчених бичках в олії. Консерви експортував до Польщі рибоконсервний завод "Екватор".

Операторам ринку нагадали, що при виявленні вказаних цукерок та консервів в обігу вони зобов'язані звернутися до структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби у Харківській області, на території яких зареєстрована потужність. Також інформацію можна повідомити безпосередньо до ГУ Держпродспоживслужби у Харківській області, надіславши електронного листа на пошту: gudpss@kh-consumer.gov.ua.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...