Із кобальтом, нікелем і залізом у складі: До Землі наближається величезний астероїд цінністю в понад 15 млрд доларів

Астероїд 153201 (2000 WO107) повинен пролетіти над нашою планетою на відстані 4,3 млн кілометрів.

До планети Земля наближається великий астероїд, який вчені відносять до потенційно небезпечних. Про це повідомляє Центр вивчення навколоземних об'єктів NASA, передають Патріоти України.

За даними фахівців, астероїд 153201 (2000 WO107) повинен пролетіти над нашою планетою на відстані 4,3 млн кілометрів. Очікується, що проліт космічного тіла відбудеться 29 листопада ц.р. приблизно о 7 годині ранку за київським часом.

Разом з тим вчені називають цей астероїд дорогим. Справа в тому, що в його складі є кобальт, нікель і залізо, про що свідчить спектральний клас космічного тіла. Загальна цінність ресурсів астероїда складає більше 15 млрд доларів США.

Астероїд має діаметр близько 510 метрів, а його висота в п'ять разів перевищує висоту пам'ятника "Батьківщина-Мати" в Києві. Висота останнього становить 102 метра.

Фахівці відзначають: астероїд далі полетить у бік Марса, Меркурія і Венери, а вже 10 лютого 2024 року знову повинен наблизитися до Землі.

"Я з України, але за Путіна": Ще одна блогерша відзначилася провокаційною заявою в соцмережі TikTok

вівторок, 26 січень 2021, 21:29

У "Миротворці" вказала, що дівчина є провокатором і антиукраїнською пропагандисткою. Там зазначено, що дівчина є провокатором і антиукраїнською пропагандисткою, а також бере участь в інформаційній спецоперації РФ проти України. "Я з України, але я любл...

Російська дружина американської знаменитості зізналась у вбивстві 10-річного сина

вівторок, 26 січень 2021, 21:01

40-річна уродженка Росії Ольга Фрімен, колишня дружина фотографа Діна Фрімена, який працював з такими знаменитостями, як Бредлі Купер, Емілі Ратоковскі, Девід Бекхем і учасниці групи Spice Girls, визнала себе винною у вбивстві їх десятирічного сина-інв...