Із косою та кокошником: Полякова показала намальований із нею арт під хештегом "русский стиль" (фото)

Українська співачка Оля Полякова показала намальований з нею арт, який розмістили під хештегом #russianstyle. Знаменитість зобразили з кокошником на голові. Відповідне фото опублікували на сторінці в Instagram "Gilevart", яким артистка поділилася в stories, повідомляють Патріоти України.

Так, на арті Полякова постала з рожевим волоссям, заплетеним у косу, і кокошником, який прикрасили безліччю предметів – морозивом, ягодами, квітами, гудзиками, смайлами та іншим. Крім того, зверху роботи підписали: "Люлі люлі" – це відома пісня співачки.

Зазначимо, що арт розмістили в мережі під хештегом #russianstyle, який позначає "російський стиль". По ньому можна знайти безліч фотографій, на яких зображені дівчата в традиційних російських костюмах. До речі, кокошник – старовинний російський головний убір у вигляді гребеня навколо голови, символ російського традиційного костюма.

"Президент має негайно припинити це": У Росії вчителька вийшла на вулицю з плакатом проти війни на Донбасі

понеділок, 12 квітень 2021, 0:32

У місті Пскові в Росії педагог Ірина Мілютіна вийшла на площу в центрі міста з плакатом "Нет войне, Россия и Украина не враги". Про це повідомляє "Север.Реалии", передають Патріоти України. Вона заявила що вийшла на пікет, тому що вважає неприпустимими...

"Коронавірус - лохотрон!": У Миколаєві група людей увірвалася в магазин і стверджувала, що COVID-19 немає (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 0:20

У неділю, 11 квітня, в Миколаєві в магазин в центрі міста увірвалися група людей, які розповідали, що коронавірусу (COVID-19) існує. Відео з подією опублікувало Facebook-співтовариство "Вартові Еспрессо". Люди були без захисних масок на обличчі і не за...