Із правами буде жорсткіше: У Польщі змінили правила роботи українських водіїв таксі

З понеділка, 17 червня, водії, які здійснюють пасажирські перевезення в Польщі з використанням додатків, таких як Uber або Bolt, повинні мати водійські права польського зразка. Про це повідомляє Польське радіо, передають Патріоти України.

"Зміна правил покликана покращити безпеку і не дозволити водіям без польських прав водія заробляли на перевезенні людей. Водійські права, видані в Польщі, є в наших інформаційних базах. Тому поліція може легко дізнатися, чи має водій права", - заявив представник Бюро дорожнього руху Головної комендатури поліції Роберт Опас.

Керуючий директор сервісу Free Now у Польщі Кшиштоф Урбан запевнив, що більшість іноземців не повинні складати додаткові іспити у Польщі. "Більшість таксистів, які працюють у Польщі, - це особи з трьох країн: України, Білорусі та Грузії. Ці країни отримують польські права водія на основі їх заміни після підтвердження", - пояснив він.

Водночас, він визнав, що для звернення за польськими правами водія потрібно провести в Польщі понад 185 днів. Внаслідок цього водіїв може виявитися менше, що може призвести до зростання цін для клієнтів.

Штраф може подвоїтися: Що чекає на українців, які так і не оновили дані в ТЦК

субота, 20 липень 2024, 22:58

До 16 липня всі військовозобов'язані громадяни України мали оновити свої дані у територіальних центрах комплектування. Тим, хто проігнорував вимогу закону, загрожує адміністративна відповідальність, передають Патріоти України. Неоновлення даних розгляд...

Усіх на фронт? Чи можуть осіб з судимістю мобілізувати за новим законом - пояснення

субота, 20 липень 2024, 22:15

18 травня 2024 року законної сили набув закон № 10449, який кардинально змінює правила військового обліку та підстави для зняття або виключення з військового обліку, передають Патріоти України. В тому числі змінюються умови мобілізації для осіб, які ра...