Із шашликами та віскі: Під час відключення світла кияни влаштували пікнік у дворі будинку (фото)

Через тривалі вимкнення електроенергії в Києві мешканці однієї з вулиць згуртувалися й організували посиденьки прямо у дворі будинку. Про це повідомив один з мешканців на імʼя Кирило на своїй сторінці в соціальній мережі Threads, передають Патріоти України.

«Лівий берег, сусіди влаштували пікнік з шашликом, бо немає світла і особливо нічого робити», — розповідає користувач у публікації.

До свого допису він прикріпив два фото пікніка, на яких зображено один довгий стіл, алкогольні напої та закуски. Поруч стоїть мангал, на якому смажиться шашлик.

Допис переглянуло понад 419 користувачів та вподобало майже 25 тисяч людей. У коментарях, яких зібралося понад 700, юзери відзначають згуртованість та винахідливість жителів багатоквартирних будинків.

«Виглядає, як дуже гарні спогади на майбутнє», — прокоментувала публікацію Альона Отливанська.

«Ні стида, ні совісті, ні адреси, куди їхати», — додала Дарія Токарчук.

Користувач Олег Огрижко написав, що сусіди «спеціально обрали такі страви, які на морозі не замерзають».

Анастасія додала: «І кого вони намагаються перемогти, скажіть мені? Кайф і балдьож, гарного застілля».

Додала свій коментар і одна з мешканок двору, де зібралися мешканці, Анастасія: «Мій двір та найкращі мої сусіди».

Тим часом жінка Альона Городніченко розповіла про свою історію, яка схожа з цією. «Одеса, перший поверх підʼїзду, пару тижнів тому», — написала користувачка й додала фото «застілля».

Сезонним працівникам в Україні готові платити до 42 тис. грн: Ось яку роботу пропонують

неділя, 28 червень 2026, 8:03

Як Карпати, так і Одеса – напрямки-лідери для літнього відпочинку. Це спонукає реагувати і ринок праці – щоліта сектор сезонної роботи тут очікувано активізується. Найзатребуванішими вакансіями літа-2026 є продавець, водій та вантажник, хоча південь ни...

Можуть нарахувати неіснуючий борг: Ось що має зробити кожен українець, щоб отримати "правильні" платіжки за світло

неділя, 28 червень 2026, 7:54

Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...