Із цього флакона зробили щеплення ще п'яти особам: Деталі смерті українця після ін'єкції вакцини Pfizer

47-річний українець, який помер через чотири години після вакцинації препаратом Pfizer, раніше не звертався до медиків за допомогою. Про це розповіла директор Департаменту охорони здоров'я та реабілітації Вінницької облдержадміністрації Ольга Задорожна, передають Патріоти України.

За її даними, чоловік отримав першу дозу вакцини на підприємстві. "Якраз зараз йде розтин, результати якого, очевидно, будуть відомі на ранок неділі. Вакцинація цього чоловіка відбулася о 13:42, стало погано йому о 18:00. Що стосується симптомів, то я б не сказала, що це реакція на вакцинацію. Щеплення було для цього чоловіка першим", - розповіла Задорожна.

За її слова, раніше померлий чоловік не звертався до медиків за допомогою. "Він був абсолютно необстеженим", - сказала Задорожна.

Також чиновниця стверджує, що робота чоловіка не була пов'язана зі шкідливим виробництвом. А у інших людей, яким зробили щеплення з того ж флакона, не спостерігається жодних ускладнень. "Флакон вакцини використовувався на шістьох осіб. У п'яти осіб, які були щеплені з цього ж флакона, ніякої реакції не було. Всього ж на підприємстві були вакциновані 135 осіб, ніяких реакцій більше ні в кого не було", – уточнила вона.

Джерело: Сегодня

Постраждав ще й оператор: У Мелітополі "кадирівці" зґвалтували пропагандистку з бази "Миротворця" (документ)

понеділок, 30 січень 2023, 11:38

В тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області "кадирівці" зґвалтували російську пропагандистку з НТВ та побили оператора, передають Патріоти України. Як повідомляє Телеграм-канал "Ищи своих", цю тему в РФ заборонили висвітлювати в новинах, але...

У ПФУ попередили щодо припинення виплати пенсій частині громадян: Щр треба знати

понеділок, 30 січень 2023, 11:24

Частині українців може бути припинено виплату пенсій. Це може статися з тими, хто отримує пенсію через банк - на банківську картку. Відновити виплату пенсій можна. Але при цьому пенсіонеру доведеться підтверджувати свою особу та доводити, що він живий....